Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Krakowska Grupa Fotograficzna - TryptykiKrakowska Grupa Fotograficzna zaprasza 16 października br., o godz. 18.00 do Gliwickiej Fabryki Drutu Halo!gen na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt."Tryptyki".

 

Prezentowany na wystawie materiał miał swoją premierę jako publikacja multimedialna na stronie internetowej Krakowskiej Grupy Fotograficznej oraz był częściowo prezentowany w ramach Galerii Bezdomnej w Tarnowie w 2009 roku. Teraz, po roku, pokazujemy ten projekt jako osobną, zmaterializowaną całość.

Krakowska Grupa Fotograficzna to kolektyw krakowsko-śląski powstały spontanicznie 3 lata temu, łączy zainteresowanych i zajmujących się dokumentem, reportażem oraz fotografią uliczną. KGF współtworzą miłośnicy fotografii, reporterzy, dziennikarze i podróżnicy.

Dzięki wspólnej inicjatywie fotograficznego bloga to właśnie w Internecie na co dzień prowadzimy najintensywniejszą wymianę poglądów i doświadczeń. Zbiorowym projektem KGF Tryptyki konfrontujemy nasze spojrzenia fotograficzne.  Przyjęta forma tryptyków,  mini-historii opowiedzianych przez poszczególnych autorów, stała się punktem wyjścia i wspólnym mianownikiem wystawy. Nie ograniczając indywidualnego podejścia do fotografii każdego z nas, prezentujemy zbiór fotografii o współczesności i człowieku.


Fabryka Drutu /Halo!gen/
Adres: ul. Dubois 22, Gliwice
Krakowska Grupa Fotograficzna - Tryptyki
Wernisaż wystawy: 16 październik 2010r., godz. 18.00
Termin wystawy: 16 październik - 14 listopad 2010 r.
Strona domowa: Krakowska Grupa Fotograficzna

 

W górę