Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Edyta i Łukasz Parzuchowscy - Portrety IndiiKlubokawiarnia Grawitacja w Warszawie zaprasza 1 września br., na wystawę zdjęć Edyty i Łukasza Parzuchowskich pt."Portrety Indii".

 

„Portrety Indii” to seria zdjęć które świadczą o fascynacji człowiekiem oraz ukazują zróżnicowaną mozaikę etniczną hindusów. Autorzy przedstawiają na swoich fotografiach głównie ludzi, pokazując ich w codziennym życiu. Prezentowane fotografie są jedynie wycinkiem z ich obszernej kolekcji portretów ludzi z całego świata.

Fotografie podróżnicze Edyty i Łukasza Parzuchowskich, którzy podróżując po świecie starają się uchwycić specyfikę i różnorodność krajów, zobaczyć będzie można w Klubokawiarni Grawitacja w Warszawie. Podróżowanie i fotografia dla autorów zdjęć to wspólna pasja a zarazem praca. Tym razem zaprezentowane zostaną fotografie pochodzące z wyprawy do Indii, która odbyła się w zeszłym roku.

Prezentowane zdjęcia do tej pory oglądać można było m.in. w Muzeum Azji i Pacyfiku, Klubie Podróżnik, w Multikinie Złote Tarasy, Kinie Wisła, Centralnym Basenie Artystycznym, w Traffic Clubie oraz na stacjach warszawskiego metra.

 


Klubokawiarnia Grawitacja
Adres: ul. Browarna 6, Warszawa
Edyta i Łukasz Parzuchowscy - Portrety Indii
Termin wystawy: 1 - 30 wrzesień 2010 r.

 

W górę