forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Lech Basel - Kobiety, Fotografia, Jazz

Miasto - foto-info.pl.

Lech Basel - Kobiety, Fotografia, JazzZapraszamy 4 lipca br, o godz.19.00 do klubokawiarni Mleczarnia we Wrocławiu na wernisaż wystawy fotografii pt. "Kobiety, Fotografia, Jazz" której autorem jest Lech Basel.

 

Powiadają,ze mężczyzna w moim wieku powinien juz mieć kochankę...
To mam.I to od razu dwie! Nie są zbyt drogie w utrzymaniu. Zazdrosne o siebie też nie są. Czasem nawet wzajemnie się uzupełniają. Zważywszy na mój rocznik mają też jedną wielką zaletę: żadna nie pyta mnie o wiek...

Są jednego nazwiska a róznych imion. To Fotografia i Muzyka. Nazwisko: Jazzowa. Jako ten całkiem normalny mężczyzna oczywiscie lubię też te całkiem prawdziwe kobiety. Tak powstała ta wystawa. Niezwykle zdolne, urocze, kreatywne kobiety z okolic jazzu sfotografowałem na tle niezwykłych drzwi kamienicy na ul. Witolda 44.

 


Klubokawiarnia Mleczarnia we Wrocławiu
Adres:  ul. Pawła Włodkowica 5, Wrocław
Lech Basel - Kobiety, Fotografia, Jazz
Wernisaż wystawy: 4 lipiec 2010 r. godz. 19.00
Termin wystawy: 4 - 28 lipiec 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» Maciek Nowak - Jazz w Wielkim Mieście. Fotografując Nowy Jork

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza w piątek 22 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 na spotkanie z autorem oraz wernisaż wystawy Maćka Nowaka „Jazz w Wielkim Mieście. Fotografując Nowy Jork”....

» Jazz World Photo 2016

Jury międzynarodowego konkursu fotografii jazzowej, "Jazz World Photo", wyłoniło 30 najlepszych autorów fotografii 2016 roku. Wszystkie wyróżnione zdjęcia będą częścią objazdowej wystawy...

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież