forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Michał Gozdek - Portret

Miasto - foto-info.pl.

Michał Gozdek - PortretFotoklub Szczecin oraz Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają 1 czerwca br. do Galerii Libra na wystawę fotografii Michała Gozdka pt. „Portret”.

 

Wystawa to cykl fotografii czarno-białych wykonanych techniką otworkową w zupełnie odmienny niż dotychczas sposób. Jest to zupełne odejście od fotografii otworkowej. Zdjęcia są „czyste” i bardzo jak na otworek wyraźne. Obcujemy z fotografią w klasycznej postaci, w której autor zamknął swoją  energię i pomysłowość. Michał Gozdek - ur. 1976 r. w Chełmie. Od 2004 r. należy do Foto-Klubu Ziemi Chełmskiej. Zajmuje się amatorsko od kilkunastu lat fotografią czarno-białą, a od kilku otworkową oraz od czasu do czasu filmem 8 mm. Zapraszamy.

Michał Gozdek - ur. 1976 r. w Chełmie. W 2001 r. ukończył wydział Pedagogiki UMCS w Lublinie, kierunek AiMK. Od 2004 r. należy do Foto-Klubu Ziemi Chełmskiej. Zajmuje się amatorsko od kilkunastu lat fotografią czarno-białą, a od kilku otworkową oraz od czasu do czasu filmem 8 mm. Wychodzi z założenia, że "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne". Nie lubi nikogo naśladować i stara się robić „coś”, czego jeszcze nie było. Od kilku lat konstruuje i buduje wszelkiego rodzaju narzędzia i urządzenia związane z fotografią. Uczestnik kilku wystaw zbiorowych Foto-Klubu Ziemi Chełmskiej, wykładów dotyczących fotografii otworkowej oraz plenerów fotograficznych. W towarzystwie fotograficznym znany jako OMFMAN. Barytowy papier kąpał w samodzielnie złożonej chemii (wywoływacz metolowo-hydrochinonowy) nadającej odbitkom charakterystyczny ciepły ton. Tak przygotowane powiększenia możemy oglądać ze świadomością, że obcujemy z fotografią w klasycznej postaci, w której autor zamknął swoją energię i pomysłowość.


Galeria Libra
Adres: Tarczyńskiego 1, Szczecin
Michał Gozdek - Portret
Termin: 01 czerwiec – 30 wrzesień 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież