forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Krzysztof Zaremba - Widziałem w Bombaju

Miasto - foto-info.pl.

Krzysztof Zaremba - Widziałem w BombajuGaleria Ciasna w Jastrzębiu Zdroju zaprasza 15 kwietnia br. o godz. 18.00 na wernisaż wystawy Krzysztofa Zaremby pt. "Widziałem w Bombaju" - fotografie w szlachetnej technice gumy.

 

Wystawa ta jest pierwszą indywidualną prezentacją prac Krzysztofa Zaremby.

Krzysztof Zaremba o sobie: urodzony w Toruniu 1955. Chętnie odwiedzam moje miasto, na pewno po części ukształtowało moją wrażliwość. Następne 7 lat żyłem w Warszawie. Następne 20 w Duesseldorfie - w tym okresie byłem w Indiach, a właściwie tylko w Bombaju. Chętnie wracam do tych zarejestrowanych wspomnień ,przedłużając niekończącą się podróż. Po powrocie  z Niemiec wylądowałem w Gdańsku gdzie założyłem rodzinę i pracowałem jako fotograf. Fotografię pokochałem na dobre, gdy sam w ciemni obrabiałem zdjęcia. Może właśnie dlatego technika "gumowa" przypadła mi tak do serca, bo samemu można wpłynąć na całokształt obrazu. Robiąc gumy wracam w tamten świat, niezależnie od nastrojów mnie otaczających. Gumy robię od około 30 lat. Czasami biorę udział w zbiorowych wystawach.

 


Galeria Ciasna
Adres: ul. Katowicka 17, Jastrzebie Zdrój
Krzysztof Zaremba - Widziałem w Bombaju
Wernisaż wystawy: 15 kwiecień 2010 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 15 kwiecień - 7 maj 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież