forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Otworkowy Kraków - wystawa fotografii

Miasto - foto-info.pl.

Otworkowy Kraków - wystawa Grupy fotograficznej OdbicieZapraszamy 10 marca 2010 o godzinie 20.00 do Domu Kultury "Podgórze" w Krakowie na wernisaż fotografii otworkowej Grupy fotograficznej Odbicie pt. "Otworkowy Kraków".

 

Grupa fotograficzna "Odbicie" ma charakter międzywydziałowy i międzyuczelniany, Została założona przez entuzjastów fotografii, która poznała się podczas Warsztatów Fotografii Otworkowej CAMERA OBSCURA w 2005 i 2006 r. "Odbicie" jest otwarte zarówno dla osób, które do tej pory nie zajmowały się fotografią, ale pragną badać nowe dla siebie obszary sztuki, dla tych, którzy traktują fotografię jako zabawę i eksperyment, jak i dla tych, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie, mogą się pochwalić dużym dorobkiem i są chętni, by dzielić się swoją wiedzą z innymi, dla osób kreatywnych, ciekawie patrzących na świat i ciekawych tego, jak widzą go inni.

 


Dom Kultury "Podgórze" - Sala Kameralna
Adres: Krasickiego 18/20, Kraków
Otworkowy Kraków - wystawa Grupy fotograficznej Odbicie
Wernisaż wystawy: 10 marzec 2010 r., o godz. 20.00

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież