forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Prawa człowieka w obiektywie - wystawa fotografii

Miasto - foto-info.pl.

Prawa człowieka w obiektywie - wystawa fotografiiAmnesty International Polska oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zapraszają na wystawę pokonkursową pt. "Prawa człowieka w obiektywie", który odbędzie w Galerii Aula, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 

Wystawa prezentuje 47 zdjęć, które zakwalifikowały się do finału konkursu fotograficznego Amnesty International, obywającego się pod hasłem: "Żyć godnie, to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie". Była to już druga edycja konkursu "Prawa człowieka w obiektywie" organizowanego przez Amnesty International oraz portal Plfoto.com.

 


Galeria Aula, Akademia Sztuk Pięknych - Pałac Czapskich
Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 5 , Warszawa
Prawa człowieka w obiektywie - wystawa fotografii

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież