forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Jakub Czapczyński, Grzegorz Stec - Rzeszowskie Kontrasty

Miasto - foto-info.pl.

Grzegorz Stec - Rzeszowskie KontrastyStowarzyszenie Niezależnych Twórców YUGA oraz Urząd Miasta Rzeszowa zapraszają 20 lutego 2010 roku, o godzinie 18.00 do galerii "Pod Ratuszem" w Rzeszowie na wernisaż wystawy fotografii pt. "Rzeszowskie Kontrasty", prezentującej prace dwóch fotografików Jakuba Czapczyńskiego oraz Grzegorza Steca.

 

Przemyślane, czarno-białe fotografie Jakuba Czapczyńskiego przedstawiają widoki rzeszowskich ulic ,zastosowane przez artystę środki wyrazu nadają tym obrazom wymiar ponadczasowy. Intrygująca jest lekkość, z jaką twórca uzyskuje w swoich zdjęciach głębie znaczeń.
Jakub Czapczyński - Rzeszowskie Kontrasty
Prace Grzegorza Steca prezentujące rzeszowską architekturę za sprawa techniki HDR wydają się tak odrealnione, że mogą pochodzić skądkolwiek a jednocześnie niezwykle realistyczne . Autor obiektywem aparatu buduje scenerie niczym pędzlem uzyskując zaskakujący efekt wielkiego europejskiego malarstwa.

 


Galeria Pod Ratuszem
Adres: Rynek 1, Rzeszów
Jakub Czapczyński, Grzegorz Stec - Rzeszowskie Kontrasty
Wernisaż wystawy: 20 luty 2010 r., godz. 18.00
Termin wystawy: 20 luty - 5 marzec 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież