Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Karolina Ostrowska - Przystanek DublinZapraszamy 13 lutego 2010 roku, o godz. 17.00 do Akademickiego Centrum Kultury "Chatka Żaka" w Lublinie na wernisaż wystawy fotografii Karoliny Ostrowskiej pt. "Przystanek Dublin".

 

Przystanek Dublin to cykl 22 fotografii dokumentujących 3 lata pobytu Karoliny Ostrowskiej w stolicy Irlandii. Jest to dynamiczny portret miasta, a właściwie specyficznych jego fragmentów - widzimy przystanki autobusowe, ulice, witryny sklepów. Fotografia uliczna odnosi się głównie do człowieka i jego zachowań. Jej celem jest uchwycenie decydującego momentu. To, co w innych gatunkach fotografii jest niedozwolone - niedbałe kadry, nieostrości, prześwietlenia w street photography staje się środkiem wyrazu.
Karolina Ostrowska - Przystanek Dublin
Karolina Ostrowska - (ur. 1982r.) mieszka i pracuje w Lublinie i Warszawie. Absolwentka Kulturoznawstwa UMCS w Lublinie, studentka Warszawskiej Szkoły Fotografii. Fotografią zajmuje się od ponad 4 lat, jest ona dla niej - jak sama mówi: "Ciągłą radością i wielką przestrzenią do eksploracji, a także sposobem na życie. Miłością od pierwszego wejrzenia". Interesuje ją głównie reportaż i fotografia architektury. Od niedawna fascynuje ją fotografia wielkoformatowa.

 


Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka"
Adres: Ul. Radziszewskiego 16, Lublin
Karolina Ostrowska - Przystanek Dublin
Wernisaż wystawy: 13 luty 2010 r., godz. 17.00
Termin wystawy: 13 luty - 5 marzec 2010 r.

 

W górę