forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Wojciech Wieteska - Szeroki Krąg

Miasto - foto-info.pl.

Wojciech Wieteska - Szeroki KrągZapraszamy do Fotoplastykonu w Warszawie na wystawę zdjęć Wojciecha Wieteski, które zostały wykonane w technice 3D.

 

Wystawa to zbiór zdjęć wykonanych w technice 3D. Jest to coś zupełnie "nowego" w fotografii. Zdjęcia zostały wykonane specjalnym - prototypowym aparatem do zdjęć 3D.

Wojtek Wieteska - urodził się w 1964 roku. Fotograf, operator i reżyser. Studiował na Wydziale Operatorskim i Realizacji w PWSFTviT w Łodzi, a także historię sztuki na paryskiej Sorbonie i Uniwersytecie Warszawskim. Od 1993 r. zajmuje się fotografią autorską z pogranicza dokumentu i fotografii artystycznej. Jego prace układają się w cykle, realizowane w czasie licznych podróży po świecie.

 


Fotoplastykon Warszawski
Adres: Aleje Jerozolimskie 51, Warszawa
Wojciech Wieteska - Szeroki Krąg
Termin wystawy: 15 styczeń - 17 luty 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież