Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

170lat.jpgZapraszamy na wystawę pokonkursową 170lat.pl, która będzie otwarta w dniach 18 - 29 stycznia 2010 r. w Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie.

Konkurs odbył się z okazji przypadającej w ubiegłym roku 170. rocznicy wynalezienia fotografii. Platformą dla tego przedsięwzięcia jest strona 170lat.pl, która powstała przy współpracy z Allegro.pl i firmą Canon. Prace uczestników, podzielone na kategorie "Natura", "Człowiek" i "Wydarzenie", zostały ocenione przez profesjonalne jury, w skład którego weszli: Zbigniew Tomaszczuk, Rafał Milach i Agnieszka Kozak.

Grand Prix, aparat Canon EOS 5D MarkII ufundowany przez Allegro.pl, otrzymał pochodzący z Białorusi fotograf Andrei Liankevich. Dodatkowo, użytkownicy wybrali zwycięzców w trzech kategoriach, w których nagrodami są drukarki PIXMA Pro9500 MarkII A3 ufundowane przez firmę Canon.

Najlepsze prace zostaną zaprezentowane równiez na wystawach w Ośrodku Działań Artystycznych "Firlej" we Wrocławiu oraz w łódzkiej galerii Młodzi.

 


Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego
Adres: ul. Józefitów 16, Kraków
Wernisaż wystawy: 18 stycznia 2010 r,, godz. 12.00
Termin wystawy: 18 - 31 stycznia 2010 r.

W górę