Szare dni w Paryżu

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szare dniParyska Galerie de Cerisier zaprasza od 16 stycznia na wystwę, na której prezentowane będą zdjęcia grupy fotograficznej "Szare Dni".

Grupa to kolektyw fotografów który powstał w 2008 roku, a wspólnym znakiem rozpoznawczym ich prac jest szarość. O swojej twórczości mówią: " W szarości tkwi piękno, tajemnica i magia dnia codziennego, którą warto uchwycić na dłużej...". Wspólne zamiłowanie do specyficznego rodzaju fotografii doprowadziło do swoistego połączenia wizji, w której każdy z fotografów pokazuje cząstkę własnego świata i związanych z nim przeżyć. Fotografia proponowana przez "Szare Dni" nie jest łatwa w odbiorze - zdjęcia, które można oglądać na wystawach grupy zapraszają do chwili refleksji i stanowią niecodzienną projekcję własnych emocji oraz spostrzeżeń, często tajemniczych, wręcz mrocznych, choć nie pozbawionych naturalności.

W wystawie udział biorą: Agnieszka Motyka, Jacek Solkiewicz, Marta Sklodowska, Alicja Pietras, Piotr Rosinski, Kasia Skura, Melania Avanzato, Malwina de Brade & Magadalena Charczuk.
Szare dni


Galleries le Cerisier
Adres: 42 quai des Célestins - 75004 Paryż, Métro Saint Paul ou Pont Marie
Szare Dni - wystawa
Termin wystawy: 16 - 30 stycznia 2010 rok
Strona domowa: Szare Dni

 

© 2007 - 2017 foto-info.pl All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.