Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Szare dniParyska Galerie de Cerisier zaprasza od 16 stycznia na wystwę, na której prezentowane będą zdjęcia grupy fotograficznej "Szare Dni".

Grupa to kolektyw fotografów który powstał w 2008 roku, a wspólnym znakiem rozpoznawczym ich prac jest szarość. O swojej twórczości mówią: " W szarości tkwi piękno, tajemnica i magia dnia codziennego, którą warto uchwycić na dłużej...". Wspólne zamiłowanie do specyficznego rodzaju fotografii doprowadziło do swoistego połączenia wizji, w której każdy z fotografów pokazuje cząstkę własnego świata i związanych z nim przeżyć. Fotografia proponowana przez "Szare Dni" nie jest łatwa w odbiorze - zdjęcia, które można oglądać na wystawach grupy zapraszają do chwili refleksji i stanowią niecodzienną projekcję własnych emocji oraz spostrzeżeń, często tajemniczych, wręcz mrocznych, choć nie pozbawionych naturalności.

W wystawie udział biorą: Agnieszka Motyka, Jacek Solkiewicz, Marta Sklodowska, Alicja Pietras, Piotr Rosinski, Kasia Skura, Melania Avanzato, Malwina de Brade & Magadalena Charczuk.
Szare dni


Galleries le Cerisier
Adres: 42 quai des Célestins - 75004 Paryż, Métro Saint Paul ou Pont Marie
Szare Dni - wystawa
Termin wystawy: 16 - 30 stycznia 2010 rok
Strona domowa: Szare Dni

 

W górę