forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Szare dni w Paryżu

Miasto - foto-info.pl.

Szare dniParyska Galerie de Cerisier zaprasza od 16 stycznia na wystwę, na której prezentowane będą zdjęcia grupy fotograficznej "Szare Dni".

Grupa to kolektyw fotografów który powstał w 2008 roku, a wspólnym znakiem rozpoznawczym ich prac jest szarość. O swojej twórczości mówią: " W szarości tkwi piękno, tajemnica i magia dnia codziennego, którą warto uchwycić na dłużej...". Wspólne zamiłowanie do specyficznego rodzaju fotografii doprowadziło do swoistego połączenia wizji, w której każdy z fotografów pokazuje cząstkę własnego świata i związanych z nim przeżyć. Fotografia proponowana przez "Szare Dni" nie jest łatwa w odbiorze - zdjęcia, które można oglądać na wystawach grupy zapraszają do chwili refleksji i stanowią niecodzienną projekcję własnych emocji oraz spostrzeżeń, często tajemniczych, wręcz mrocznych, choć nie pozbawionych naturalności.

W wystawie udział biorą: Agnieszka Motyka, Jacek Solkiewicz, Marta Sklodowska, Alicja Pietras, Piotr Rosinski, Kasia Skura, Melania Avanzato, Malwina de Brade & Magadalena Charczuk.
Szare dni


Galleries le Cerisier
Adres: 42 quai des Célestins - 75004 Paryż, Métro Saint Paul ou Pont Marie
Szare Dni - wystawa
Termin wystawy: 16 - 30 stycznia 2010 rok
Strona domowa: Szare Dni

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież