Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Galeria artImpart we Wrocławiu zaprasza 6 stycznia 2010 roku o godzinie 18.00 na wernisaż wystawy Pawła Maciaka pt. "Po… ".

Paweł Maciak - Po…
 
Podczas wystawy, artysta zaprezentuje cykl makrofotografii, którego początek datuje się na 2003 rok. Fotografie powstały przy użyciu starego aparatu 6×9 cm z niezbyt ostrym obiektywem szerokokątnym, co przy wysokiej rozdzielczości negatywu dało pewną miękkość odwzorowania. Dokładne, klasyczne kadrowanie, tylne światło tworzące jasny kontur przedmiotu na bardzo organicznym, barokowym tle nadaje całości graficznego charakteru.

Po… jest drugą wystawą w Galerii artImpart należącą do cyklu poświęconego sztuce współczesnej, realizowaną przez Anetę Lis-Marcinkiewicz i Adrianę Lisowską.

Paweł Maciak jest fotografem, czasem malarzem, grafikiem, twórcą video, autorem tekstów krytycznych. Artysta jako muzyk okazjonalnie realizuje projekt Biały jeleń. Dyplom z wyróżnieniem otrzymał w 1996 roku na Wydziale Grafiki i Malarstwa ówczesnej PWSSP w Łodzi (dziś Akademia Sztuk Pięknych). Artysta jest uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych jak i indywidualnych.


Centrum Sztuki Impart
Adres: ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Paweł Maciak - Po…
Wernisaż wystawy: 6 styczeń 2010 r. godz. 18.00
Termin wystawy: 6 styczeń - 6 luty 2010 r.
W górę