forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Paweł Maciak - Po...

Miasto - foto-info.pl.

Galeria artImpart we Wrocławiu zaprasza 6 stycznia 2010 roku o godzinie 18.00 na wernisaż wystawy Pawła Maciaka pt. "Po… ".

Paweł Maciak - Po…
 
Podczas wystawy, artysta zaprezentuje cykl makrofotografii, którego początek datuje się na 2003 rok. Fotografie powstały przy użyciu starego aparatu 6×9 cm z niezbyt ostrym obiektywem szerokokątnym, co przy wysokiej rozdzielczości negatywu dało pewną miękkość odwzorowania. Dokładne, klasyczne kadrowanie, tylne światło tworzące jasny kontur przedmiotu na bardzo organicznym, barokowym tle nadaje całości graficznego charakteru.

Po… jest drugą wystawą w Galerii artImpart należącą do cyklu poświęconego sztuce współczesnej, realizowaną przez Anetę Lis-Marcinkiewicz i Adrianę Lisowską.

Paweł Maciak jest fotografem, czasem malarzem, grafikiem, twórcą video, autorem tekstów krytycznych. Artysta jako muzyk okazjonalnie realizuje projekt Biały jeleń. Dyplom z wyróżnieniem otrzymał w 1996 roku na Wydziale Grafiki i Malarstwa ówczesnej PWSSP w Łodzi (dziś Akademia Sztuk Pięknych). Artysta jest uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych jak i indywidualnych.


Centrum Sztuki Impart
Adres: ul. Mazowiecka 17, Wrocław
Paweł Maciak - Po…
Wernisaż wystawy: 6 styczeń 2010 r. godz. 18.00
Termin wystawy: 6 styczeń - 6 luty 2010 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież