Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zapraszamy 21 grudnia 2009 roku o godz. 19.00 do Folwarku – Praska Metta Artystyczna w Warszawie gdzie odbędzie się wystawa pt. Sacrum grupy Hotel.

Grupa Hotel - Sacrum
 
Grupa Hotel swoją pierwszą wystawę zorganizowała na barce mieszkalnej w Porcie Czerniakowskim. w sierpniu 2008 roku. Kolejne odsłony ich działalności odbywały się prawie co miesiąc m.in. w Warsie, Barze Mlecznym, Folwarku (Praska Metta Artystyczna), opuszczonej fabryce, ogródkach działkowych czy Pracovni na warszawskim Żoliborzu. Głównym zamierzeniem grupy jest udowodnienie, iż fotografia może funkcjonować w różnych przestrzeniach. Niekoniecznie trzeba się udać do muzeum czy renomowanej galerii aby zobaczyć wartościowe zdjęcia- dokumentalne, antropologiczne czy indywidualne koncepcje artystów. Hotel ma charakter otwarty.

Mottem przewodnim każdej kolejnej wystawy jest ustalony wcześniej temat. Zdjęcia są bezpośrednią reakcją na podane hasło. Prace już wcześniej zrealizowane, a dotąd nie pokazywane również znajdują tam swoje miejsce. Grupa Hotel chce, aby wszyscy wystawiający zawsze byli obecni na błyskawicznych wystawach, trwających tylko parę godzin jednego dnia, tak aby odwiedzający, mogli mieć również szanse porozmawiania z twórcą na różne tematy.Folwark Praska Metta Artystyczna w Warszawie
Grupa Hotel - Sacrum
Adres: ul. Folwarczna 3, Warszawa
Wernisaż wystawy: 21 grudnia 2009 r, godz. 19.00
W górę