forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Jesseca Ferguson - wieczór autorski

Miasto - foto-info.pl.

17 listopada w Starej Galerii ZPAF w Warszawie odbędzie się wieczór autorski Jesseci Ferguson – słynnej amerykańskiej fotografki specjalizującej się w fotografii otworkowej i technikach szlachetnych.

Jesseca Ferguson - wieczór autorski
 
Jesseca Ferguson jest również wykładowcą fotografii na uczelniach artystycznych w Bostonie, gdzie mieszka i pracuje. Spotkanie będzie świetną okazją do zapoznania się zarówno z twórczością artystki jak i z możliwościami jakie otwierają techniki szlachetne przed współczesnymi fotografami. Jest to także inauguracja nowego cyklu pracowni technik szlachetnych, zorganizowanych przez Studium Fotografii ZPAF, które oprócz tegorocznego gościa specjalnego Jesseci Ferguson, poprowadzą inni mistrzowie technik szlachetnych: georgia Krawiec i Konrad Polesch.

Jesseca Ferguson - zajmuje się fotografią otworkową od 1991. Jej prace były wielokrotnie prezentowane na wystawach i publikowane w USA i Europie. Fotografie Jessici Ferguson znajdują się m.in. w kolekcjach Boston Museum of Fine Arts, Bibliotheque Nationale de France io Museet for Fotokunst in Odense w Danii. Jesecca wykłada w School of the Museum of Fine Arts w Bostonie i Art Institute of Boston at Lesley University.


Związek Polskich Artystów Fotografików - Stara Galeria ZPAF
Adres: Plac Zamkowy 8, Warszawa
Jesseca Ferguson - wieczór autorski
Termin spotkania: 17 listopad 2009 r godz. 18.00
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież