forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Spotkanie z fotografią otworkową - OFFO

Miasto - foto-info.pl.

Dom Kultury w Rybniku Chwałowicach zaprasza na spotkanie z fotografią otworkową, które odbędzie się 6 listopada o godz. 18.00. Impreza odbywa się w ramach III Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO 2009.

Izabela Just-Szymkowiak „W objęciach światła”
fot. Izabela Just-Szymkowiak „W objęciach światła”
 W programie wieczoru przewidziano trzy bardzo interesujące wernisaże wystaw fotografii otworkowej, wykłady, prelekcje, pokazy multimediów, prezentacja kamer otworkowych oraz spotkania z autorami.
 
Izabela Just-Szymkowiak - „W objęciach światła”
Barbara Panek - Sarnowska - „Ogrody”
Anna Wydrych - "Blowup"

Barbara Panek-Sarnowska - „Ogrody”
fot. Barbara Panek-Sarnowska - „Ogrody”

W śród zaproszonych gości spotkamy Izabelę Just-Szymkowiak, Anne Wydrych, Barbarę Panek-Sarnowskaą, Paweła Janczaruka, Małgorzatę Panek, Tomasza Walówa, Ryszarda Poprawskiego, Barbarę Englender, Witolda Englendera, Jakuba Kaszubę, Krzysztofa Sowę, Macieja Bogunia, Ryszarda Karczmarskiego, Michała Gozdek, Karoline Mostek, Annę Wydrych, Łukasza Harunia, Radosława Anger, Grzegorza Sidorowicza, Ewę Ruschkowski z Niemiec oraz Marilyn Davis-Moore z Australii.
 
Anna Wydrych – bez tytułu
fot.  Anna Wydrych 
 

Dom Kultury Rybnik Chwałowice
Adres: ul. 1 Maja 95, Rybnik - Chwałowice
III Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej OFFO 2009
Otwarcie festiwalu: 6 listopad 2009, godz. 18.00
Strona domowa: III Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej OFFO 2009 
 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież