Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zapraszamy w piątek 6 listopada 2009 r. o godz. 17.00 do Dolnośląskiego Centrum Fotografii „Domek Romański” we Wrocławiu na wernisaż wystawy „Foto 2009” Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików.

fot. Roman Hlawacz, Amsterdam 2009
fot. Roman Hlawacz, Amsterdam 2009
Wystawa to okazja do zapoznania się z dokonaniami artystycznymi fotografików z Wrocławia i Dolnego Śląska i ich zróżnicowanym spojrzeniem na sztukę fotografii.

Podczas wystawy swoje prace zaprezentują: Ewa Andrzejewska, Stefan Arczyński, Jan Bortkiewicz, Czesław Chwiszczuk, Zdzisław Dados, Andrzej Dudek-Dürer, Alek Figura, Barbara Górniak, Zdzisław Holuka, Roman Hlawacz, Daria Ilow, Krzysztof Kowalski, Adam Lesisz, Marek Liksztet, Ewa Martyniszyn, Piotr Nowak, Wacław Ropiecki, Andrzej Rutyna, Małgorzata Skoczylas, Maciej Stawiński, Jerzy Wiklendt, Iwona Wojtycza, , Waldemar Zieliński.
 
fot. Czesław Chwiszczuk, Wzgórze Polskie z cyklu Mikroświaty
fot. Czesław Chwiszczuk, Wzgórze Polskie z cyklu Mikroświaty

26 listopada 2009 (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się na terenie Galerii charytatywna aukcja fotografii eksponowanych na wystawie. 50% środków uzyskanych z aukcji zasili konto patrona honorowego, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku z siedzibą przy ul. Muchoborskiej 18 we Wrocławiu.

Aukcji towarzyszyć będzie katalog, w którym obok przeznaczonych na licytację fotografii znajdą się informacje o autorach prac biorących udział w wystawie.


Dolnośląskie Centrum Fotografii „Domek Romański”
Adres: pl. bpa Nankiera 8, Wrocław
Foto 2009 - wystawa ZPAF
Wernisaż wystawy: 6 listopad 2009 r, godz. 17.00
Termin wystawy: 6 listopad - 31 grudzień 2009 r
W górę