Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Grupa fotograficzna Indygo, Grupa Artystyczna Konar oraz dom kultury w Rybniku Chwałowicach zaprasza 17 października 2009 o godz. 17.00 na wernisaż wystawy pokonkursowej Miendzynarodowego Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej Foto - Pein 3.

Foto - Pein 3 - wystawa pokonkursowa
 
Celem konkursu było zainteresowanie twórców i odbiorców fotografii tematyką przemysłową i industrialną, poszukiwanie i promocja nowego spojrzenia na tę tematykę. Wykształcenie pozytywnego postrzegania i odbioru, a także tworzenie archiwum "znikających punktów" architektury i infrastruktury przemysłowej. Zależy nam na ukazaniu autorskiej wizji, artystycznych ujęciach i ukazaniu piękna tematu.

Do tegorocznej edycji wpłynęły prace 116 autorów. Podczas otwarcia wystawy nastąpi wręczenie nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej Foto-Pein 3.

W gronie laureatów konkursu Foto Pein 3 znalazły się prace następujących osób (kolejność przypadkowa): Pałamarczuk Paweł z Gliwic, Jan Słodowski z Warszawy, Andrzej Kryza z Dąbrowy Górniczej, Marek Wysocki z Bełchatowa, Jacek Ostrowski z Włocławka, Joanna Kijak z Świebodzic, Janusz Stępiński z Piotrkowa Trybunalskiego, Zbigniew Podsiadło z Sosnowca, Wojciech Dziadosz z Wrocławia, Adam Pilorz z Żyrardowa, Anna Bobkiewicz z Gdańska, Kryspin Matusewicz z Oławy, Bartosz Jarosz z Białegostoku, Wojciech Domagała z Kielc, Michał Stec z Czechowic-Dziedzic, Piotr Ciosk z Gdyni, Witold Lisik z Krosna, Tibor Eckermann z Copenhagi.
 

 Dom Kultury Rybnik Chwałowice
Adres: ul. 1 Maja 95, Rybnik - Chwałowice
Foto - Pein 3 - wystawa pokonkursowa
Wernisaż wystawy: 17 października 2009, godz. 17.00
Strona domowa: Foto Pein
W górę