Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Karolina Krupa, Kamil Raszczyk - Dyplomy 2011Zapraszamy 22 lipca 2011 roku o godz. 18.00 do kawiarni FAMA w Białymstoku gdzie odbędzie się wernisaż wystawy Dyplomy 2011, na której zaprezentowane zostaną prace dyplomowe Karoliny Krupy i Kamila Raszczyka.

 

Karolina Krupa - studentka fotografii w białostockiej AFiP. Robiła zdjęcia od zawsze, jednak dopiero nieco ponad 3 lata temu przerodziło się to w jej wielką pasję. W swojej twórczości skupia się głównie na zdjęciach portretowych i zdjęciach mody.

Kamil Raszczyk – student fotografii AFiP w Białymstoku. Fotografia jest dla niego sposobem na samorealizację. Wykonuje zdjęcia o różnorodnej tematyce, najczęściej portrety i pejzaże. Fotografuje odkąd pamięta, ale świadomie od dwóch lat.

AFiP jest dwuletnią szkołą kształcącą w zakresie fotografii, pod kątem artystycznym jak i technicznym. Szeroki zakres programowy zajęć, pozwala każdemu rozwinąć zainteresowania i umiejętności, a autorski program nauczania iść z duchem czasu i wymogami stawianymi na rynku pracy.

Wystawa odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.


Białostocki Ośrodek Kultury
Adres: ul. Legionowa 5, Białystok
Karolina Krupa, Kamil Raszczyk - Dyplomy 2011
Wernisaż wystawy: 22 lipiec 2011 r., godz. 18.00.
Termin wystawy: 22 - 31 lipiec 2011 r.
W górę