Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

170lat.pl - wystawa ww WrocławiuZapraszamy 5 lutego 2010 roku o godz. 18.00 do Ośrodeka Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu na wernisaż wystawy pokonkursowej 170lat.pl.

Konkurs odbył się z okazji przypadającej w ubiegłym roku 170. rocznicy wynalezienia fotografii. Platformą dla tego przedsięwzięcia jest strona 170lat.pl, która powstała przy współpracy z Allegro.pl i firmą Canon. Prace uczestników, podzielone na kategorie "Natura", "Człowiek" i "Wydarzenie", zostały ocenione przez profesjonalne jury, w skład którego weszli: Zbigniew Tomaszczuk, Rafał Milach i Agnieszka Kozak.

Grand Prix, aparat Canon EOS 5D MarkII ufundowany przez Allegro.pl, otrzymał pochodzący z Białorusi fotograf Andrei Liankevich. Dodatkowo, użytkownicy wybrali zwycięzców w trzech kategoriach, w których nagrodami są drukarki PIXMA Pro9500 MarkII A3 ufundowane przez firmę Canon.

Najlepsze prace zostałą zaprezentowane na wystawawach w Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie.oraz w łódzkiej galerii Młodzi.


Ośrodek Działań Artystycznych Firlej
Adres: Grabiszyńska 56, Wrocław,
170lat.pl - wystawa fotografii
Wernisaż wystawy: 5 luty 2010 rok, godz.18.00
Termin wystawy: 5 - 19 luty 2010 r., Wstęp wolny

 

 

W górę