Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zapraszamy od 20 października do galerii Metro w Pile gdzie będzie można oglądać wystawę fotografii lotniczej pt. "Samoloty moje spojrzenie", których autorem jest Tomasz Pacan.

Tomasz Pacan
 
Wystawa to cykl fotografii czarno-białej, który posłużył do stworzenia i wydania w 2007 roku albumu fotograficznego o tym samym tytule.

Tomasz Pacan - urodził się i mieszka w Kielcach. Tu ukończył naukę, wyższe studia techniczne (Politechnika Świętokrzyska w Kielcach, Wydział Budownictwa Lądowego, dyplom 1995 r.). Tu pracuje w zawodzie, uruchomił własną działalność gospodarczą, powołał i prowadzi własną firmę budowlaną. Fotografuje od kilkunastu lat, należy do grupy kieleckich fotografów "CKF" (od 2002), w roku 2007 został artystą fotografikiem, członkiem ZPAF w Okręgu Świętokrzyskim Związku Polskich Artystów Fotografików w Kielcach. W fotografii Tomasz Pacan próbuje różnych tematów, wykonuje portrety, reportaże z miejsca pracy, krajobraz przemysłowy oraz relacje z pracowni przyjaciół - artystów różnych specjalności, jednak zawsze powraca do fotografii ukochanego lotnictwa.


Galeria Metro
Adres: ul. Walki Młodych 30, Piła
Samoloty moje spojrzenie - Tomasz Pacan
Wernisaż wystawy: 20 październik 2009 godz. 18:00
Termin wystawy: 20 październik - 11 listopad 2009
Strona domowa: Tomasz Pacan
W górę