Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Miasto: Warszawa

Czytaj więcej...Stara Galeria Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie zaprasza 15 kwietnia o 19.30 2019 roku na wernisaż poplenerowej wystawy fotografii pt. "JAZZ FREE PHOTO 2018".

Miasto: Warszawa

Czytaj więcej...Galeria Obok ZPAF w Warszawie zaprasza w środę 17 kwietnia 2019 roku o godz. 19.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Jankowskiego pt. "Hipnagogi". Prezentowany projekt fotograficzny jest częścią pracy dyplomowej powstałej pod opieką Andrzeja Dragana w Studium Fotografii ZPAF w 2018 roku.

Miasto: Bielsko-Biała

Czytaj więcej...Bielska Galeria Fotografii B&B zaprasza 5 kwietnia 2019 roku o 18.00 na spotkanie z Wojciechem Plewińskim i wernisaż wystawy fotografii pt. "Zauważone… kiedyś w Polsce". Wystawa jest prezentacją zdjęć które które powstały na przestrzeni wielu lat pracy artysty.

Początek festiwalu: 29-03-2019
Zakończenie festiwalu: 29-03-2019
Miasto: Rybnik
Strona www: https://festiwal.rybnik.pl/

Czytaj więcej...Zapraszamy w dniach 27 oraz 29-31 2019 roku do Rybnika na spotkania autorskie z najlepszymi polskimi fotografami, liczne warsztaty oraz aż 16 wyjątkowych wystaw. Tegoroczna 16 edycja Rybnickiego Festiwalu Fotografii zapowiada się imponująco. Publiczność będzie miała okazję poznać przekrój twórczości najwybitniejszych polskich artystów, reprezentujących różne gatunki fotografii: portret, dokument, reportaż, krajobraz, modę, akt, kreację, reklamę. Wstęp na Festiwal jest oczywiście bezpłatny.

Miasto: Sosnowiec

Czytaj więcej...Zapraszamy 9 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 do Galerii Extravagance w Sosnowcu na wernisaż wystawy fotografii oraz video-artu Patrycji Pawęzowskiej pt. „Tożsamość obrazu”. Podczas spotkania odbędzie się oprowadzanie autorskie oraz akcja artystyczna - eksperyment z dziedziny socjologii sztuki. Dodatkowo 7 maja odbędzie się pokaz filmów Patrycji Pawęzowskiej i Eny Kielskiej.

Początek festiwalu: 23-03-2018
Zakończenie festiwalu: 25-03-2018
Miasto: Rybnik

Czytaj więcej...Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników fotografii w dniach 23 - 25 marca 2018 roku na 15. Rybnicki Festiwal Fotografii. W tym roku zaproszono wybitnych artystów – 11 wystaw indywidualnych, 5 wystaw zbiorowych. Spotkania autorskie: Tomasz Tomaszewski, Marek Lapis, Weronika Gęsicka, Robert Wolański, Marek Arcimowicz, Maksymilian Rigamonti, Magdalena Rigamonti, Maciej Moskwa, Tomasz Wysocki, Krystian Artur Bielatowicz.

Miasto: Zamość

Czytaj więcej...Zapraszamy 6 listopada br. o godz. 16.00 do zamojskiej Galerii Fotografii Ratusz na wernisaż i wystawę fotografii Waldemara Siatki pt. „Pół cieniem, pół serio”. Wystawa potrwa do 30 listopada 2017 r.

Miasto: Wrocław

Czytaj więcej...Galeria sztuki Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu PhotoZona zaprasza na wystawę fotografii Manfreda Batora pt. "Geometria i kolory". Wystawa potrwa do 24 listopada br.

Czytaj więcej...Już dziś wystartuje VII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej OFFO. 38 galerii sztuki w 18 miastach na terenie Górnego Śląska zapełni się fotografią otworkową. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. OFFO jest Festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową (pinhole photography). Festiwal organizowany przez Grupę Trzymającą OFFO.

W górę