forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Warsztaty z Jackiem Boneckim

Miasto - foto-info.pl.

Digitalizacja przestrzeni fotografii - Jacek Bonecki

11 października w zapraszamy do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie gdzie odbędą się warsztaty fotograficzne poświęcone fotografii aktu i portretu  Zajęcia teoretyczno-praktyczne w ramach cyklu spotkań "Digitalizacja przestrzeni fotografii" poprowadzi absolwent szkoły filmowej Jacek Bonecki.


 
Warsztaty, trwające łącznie 8 godzin,  składać się będą z dwóch części. Pierwsza część (między 10.00 a 12.00) poświęcona będzie teorii związanej z fotografowaniem modela w studio oraz ustawienia właściwego oświetlenia. Druga (od 12.00 do 18.00) składać się będzie z ćwiczeń praktycznych – fotografowania modelki przez uczestników oraz omówieniu powstałych prac.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie własnego sprzętu fotograficznego oraz wcześniejsze zgłoszenie udziału.

Całkowity koszt warsztatów wynosi 50 zl.

Jacek Bonecki - urodził się w 1969. Jest absolwentem szkoły filmowej. Pracuje zawodowo jako operator filmowy, producent telewizyjny, dziennikarz, fotograf. Zrealizował kilkaset programów telewizyjnych, jest autorem szeregu wideoklipów, realizował zdjęcia do filmów dokumentalnych, fabularnych i seriali.  Jest autorem kilkunastu wystaw fotograficznych np. Top  secret II - Berlin, Top secret  - Słubice, Moje wędrówki – Warszawa. Jego pasją są podróże, motoryzacja, strzelectwo sportowe i poszukiwanie szczęścia. Obecnie reprezentuje firme Sony Poland.


Regionalny Ośrodek Kultury, Galeria ARTFOTO
Adres: ul. Ogińskiego 13a, Częstochowa
Digitalizacja przestrzeni fotografii - Jacek Bonecki
Termin warsztatów: 11 październik 2009 r. początek godz. 10.00
Strona domowa: Galeria ART FOTO
Strona domowa: Jacek Bonecki
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież