Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Digitalizacja przestrzeni fotografii - Jacek Bonecki

11 października w zapraszamy do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie gdzie odbędą się warsztaty fotograficzne poświęcone fotografii aktu i portretu  Zajęcia teoretyczno-praktyczne w ramach cyklu spotkań "Digitalizacja przestrzeni fotografii" poprowadzi absolwent szkoły filmowej Jacek Bonecki.


 
Warsztaty, trwające łącznie 8 godzin,  składać się będą z dwóch części. Pierwsza część (między 10.00 a 12.00) poświęcona będzie teorii związanej z fotografowaniem modela w studio oraz ustawienia właściwego oświetlenia. Druga (od 12.00 do 18.00) składać się będzie z ćwiczeń praktycznych – fotografowania modelki przez uczestników oraz omówieniu powstałych prac.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie własnego sprzętu fotograficznego oraz wcześniejsze zgłoszenie udziału.

Całkowity koszt warsztatów wynosi 50 zl.

Jacek Bonecki - urodził się w 1969. Jest absolwentem szkoły filmowej. Pracuje zawodowo jako operator filmowy, producent telewizyjny, dziennikarz, fotograf. Zrealizował kilkaset programów telewizyjnych, jest autorem szeregu wideoklipów, realizował zdjęcia do filmów dokumentalnych, fabularnych i seriali.  Jest autorem kilkunastu wystaw fotograficznych np. Top  secret II - Berlin, Top secret  - Słubice, Moje wędrówki – Warszawa. Jego pasją są podróże, motoryzacja, strzelectwo sportowe i poszukiwanie szczęścia. Obecnie reprezentuje firme Sony Poland.


Regionalny Ośrodek Kultury, Galeria ARTFOTO
Adres: ul. Ogińskiego 13a, Częstochowa
Digitalizacja przestrzeni fotografii - Jacek Bonecki
Termin warsztatów: 11 październik 2009 r. początek godz. 10.00
Strona domowa: Galeria ART FOTO
Strona domowa: Jacek Bonecki
W górę