Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Warsztaty Fotografii Artystycznej Zapraszamy Państwa na cykl letnich warsztatów Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" w Złodziejewie, tworzonych przez doświadczonych fotografów dla ludzi niezwykłych - pełnych pasji, szukających możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

 

P}rzedsięwzięcie, do którego prowadzenia zapraszani są najlepsi, najciekawsi fotografowie z Polski, a do współpracy zapraszane są przepiękne profesjonalne modelki.

Idea warsztatów zrodziła się z przeświadczenia, że każdy Widzi Inaczej, więc pragniemy pomóc Wam odnaleźć Siebie w fotografii.
Spotkamy się z Wami w klimatycznym, magicznym miejscu, z dala od zgiełku miasta, wyrwiemy Was na tydzień z szarej rzeczywistości i w twórczej atmosferze zaszczepimy wiedzę, damy wskazówki, pomożemy nauczyć patrzeć i widzieć.
Te warsztaty fotograficzne to idealna propozycja dla tych, którzy chcą pozyskać wiedzę i jednocześnie odpocząć, oddając się swojej pasji.
Jesteśmy jedynymi fotografami, a już na pewno pierwszymi, którzy z kursów, szkoleń fotograficznych zrobili coś więcej - nasze warsztaty to przede wszystkim twórcze wczasy w niezwykłym miejscu, które właściciele usiłują wrócić do życia po latach dewastacji i które to dzięki właśnie temu podniszczeniu oferują niezwykłe plenery. Tygodniowe warsztaty to aż 7 fotografów w 7 dni!!!, to możliwość spotkania z twórcami o odmiennym spojrzeniu na fotografię - każdy z nich pracuje inaczej, każdy z nich widzi inaczej ....tak jak i Ty widzisz inaczej.

Nie będziemy Cię namawiać do naśladownictwa - pokażemy Ci wiele dróg, a Ty wybierzesz swoją własną.
 
Zapraszamy na warsztaty tematyczne-weekendowe:


29-31 lipca  Warsztaty obróbki cyfrowej zdjęć „Kropka nad i”, warsztaty z postprodukcji - Photoshop i Lightroom. Celem warsztatów będzie pokazanie uczestnikom i wykonanie razem z nimi fotografii od początku do końca - czyli zorganizowanie sesji zdjęciowej, a następnie dopracowanie fotografii w programach graficznych - wieloaspektowe rozwinięcie tematu cyfrowej ciemni i fotoedycji.

12-14 sierpnia  „Keitology – przelot liniami Keit Airlines”, niezwykłe warsztaty, których celem jest aktywizacja potencjału twórczego uczestników, z naciskiem na rozwijanie myślenia abstrakcyjnego, świadomości artystycznej oraz pobudzenie do rozwoju osobistego za pomocą kreacji wizualnej. Program owych warsztatów spełnia oczekiwania zgodnie z nowoczesnymi standardami jakości w sztukach wizualnych.


Oraz  na kolonie artystyczne –  tygodniowe warsztaty cieszące się ogromnym zainteresowaniem i dobrą sławą „7 fotografów w 7 dni.

To niezwykle intensywne warsztaty fotograficzne, będące spotkaniem z 7 różnymi twórcami, którzy reprezentują zupełnie odmienne poglądy na fotografię – spotkają się z Wami: praktycy i teoretycy, m.in. absolwent Wyższego Studium Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej (PWSTFiT), absolwent ASP w Poznaniu Wydział Fotografii Profesjonalnej. Poznacie moc poruszeń w fotografii, nauczycie się tworzyć stylizacje z niczego, zetkniecie się z delikatną materią kobiecego ciała, postaracie się wejrzeć w emocje modelek, uzyskacie wskazówki dotyczące postprodukcji od grafika, przygotujecie się do fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych i wiele, wiele innych…
 
Najbliższe terminy, na które zapisy jeszcze trwają to:
 
1-8 lipca „7 fotografów w 7 dni”,

15-22 lipca „7 fotografów w 7 dni”,

5-12 sierpnia „7 fotografów w 7 dni”,

Więcej informacji na stronie organizatora warsztatów Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" w Złodziejewie.

 


Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" w Złodziejewie

W górę