Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Warsztaty fotograficzne w LanckoronieZapraszamy od 3 do 6 czerwca br. do udziału w warsztatach fotograficznych w magicznej Lanckoronie ze znanym fotografikiem - Bogdanem Frymorgenem.

 

Warsztaty skierowane są do osób w dowolnym wieku, fotografów średniozaawansowanych, posiadających własny aparat fotograficzny typu lustrzanka cyfrowa, chcących przeżyć przygodę fotograficzną pod okiem mistrza fotografii.

Zapraszamy tylko ok. 10 osób. Miejscem warsztatów jest Lanckorona.

Uczestnicy warsztatów pracują od godzin porannych do wieczornych, chodząc po mieście i fotografując. Wieczorami odbywają się spotkania i dyskusje.

Zwieńczeniem warsztatów będzie wystawa grupowa, prezentowana w Bielsku-Białej w Galerii Fotografii B&B i w Lanckoronie.

Warsztaty trwają od 3 do 6 czerwca 2011 r.

Koszt warsztatów: 380 zł.
 
Więcej informacji o warsztatach fotograficznych oraz regulamin można znaleźć na stronie organizatora.
 
Bogdan Frymorgen - urodzony w Bielsku-Białej w roku 1962. Producent i dziennikarz radiowy. Studiował anglistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 1986 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii. Mieszka z żoną i dwoma synami w Londynie. Od wielu lat związany jest z radiem BBC World Service, RMF FM i instytucjami kulturalnymi działającymi na krakowskim Kazimierzu. Autor kilku wystaw fotograficznych w Krakowie, Lublinie, Bielsku -Białej i Lanckoronie. Kurator sztuki. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.


Warsztaty fotograficzne w Lanckoronie
Termin warsztatów: 3 - 6 czerwiec 2011 r.
Strona domowa: Fundacja Centrum Fotografii
W górę