Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Warsztaty ABC fotografii w WSFotoRozpoczął się nabór na dwumiesięczne warsztaty z podstaw fotografii w Warszawskiej Szkole Fotografii. Zajęcia są propozycją dla wszystkich miłośników fotografii, którzy są na początku swojej przygody z tą dziedziną sztuki, a chcieliby rozwijać się w tym kierunku pod okiem wybitnych artystów.

 

Podczas dwumiesięcznych intensywnych zajęć, uczestnicy nauczą się m. in. podstaw wybranych technik fotograficznych, pracy w studiu fotograficznym, fotoreportażu, krajobrazu, fotografii portretowej, ilustracyjnej czy kreacyjnej. Ponadto dowiedzą się jak poprawić wyniki swojej pracy podczas zajęć z cyfrowej edycji oraz jak profesjonalnie drukować zdjęcia w domowych warunkach. Warsztaty ruszają w styczniu 2011 i będą odbywać się w godzinach wieczornych -
w poniedziałki oraz w dwa weekendy w godzinach porannych.

Zajęcia poprowadzą: Małgorzata Mikołajczyk, Maciej Szal, Maciej Skawiński, Michał Jeliński, Paweł Klesyk, Tomasz Płatek, Marta Zasępa oraz Dariusz Lewandowski.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej orgeanizatora, zgłosić chęć uczestnictwa bezpośrednio w sekretariacie Warszawskiej Szkoły Fotografii, przy ul. Łazienkowskiej 14 lub pod numerem telefonu (22) 621-21-98.

Biografie wykładowców prowadzących zajęcia, terminarz spotkań oraz inne szczegóły dot. warsztatów znajdują się na stornie internetowej Warszawskiej Szkoły Fotografii.

WSFoto umożliwia w tym roku również przygotowanie vouchera na wybrane warsztaty fotograficzne, dla wszystkich tych, którzy myślą o niestandardowym prezencie pod choinkę dla swoich bliskich.


Warszawska Szkoła Fotografii
Adres szkoły: ul.Łazienkowska 14, Warszawa
Warsztaty ABC fotografii w WSFoto
W górę