forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Warsztaty fotograficzne z Lechosławem Carnellim

Miasto - foto-info.pl.

Warsztaty fotograficzne z Lechosławem CarnellimGaleria Prospero oraz Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają 20 listopada br. o godz. 12.00 na warsztaty fotograficzne z Lechosławem Carnellim.

 

Podczas spotkania artysta podzieli się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem, które dotyczy

- tworzeniu zdjęć w tradycyjnej ciemni po wcześniejszym zarejestrowaniu fotografii aparatem cyfrowym
- odbitek srebrowych
- fotografii stykowej
- tworzenia trwałych prac fotograficznym

Lechosław Carnelli - ur. 1953 w Warszawie, jest absolwentem Studium Fotografii ZPAF oraz członkiem ZPAF. Z fotografią zetknął się aktywnie jako kilkunastoletni chłopak, jednak na dziesięć lat dał się porwać i całkowicie pochłonąć lekkoatletyce. Potem mimo technicznego wykształcenia postanowił żyć z uprawiania sztuki. W Warszawskim Towarzystwie Plastycznym zdobył potrzebny warsztat (pracownie malarstwa i rysunku) dzięki czemu zajął się animacją filmową. Następnie przyszedł czas na grafikę reklamową - znalazł się wśród sześciu osób, które wraz z Andrzejem Pągowskim stworzyły „Studio P”- pierwsze poważne i renomowane studio graficzne. Obecnie prowadzi własne jednoosobowe studio graficzne.


Galerii Prospero
Adres: ul.Krakowskie Przedmieście 52
Warsztaty Fotograficzne z Lechosławem Carnellim
Termin warsztatów: 20 listopad 2010 r., godz. 12.00
Strona domowa: Lechosław Carnelli
Strona domowa: Galeria Prospero
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież