forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Maciej Stobierski - specyfika pejzażu fotograficznego

Miasto - foto-info.pl.

Maciej Stobierski - specyfika pejzażu fotograficznego

19 października zapraszamy do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie na kolejne spotkanie w ramach cyklu warsztatów "Digitalizacja przestrzeni fotografii"  Zajęcia na temat specyfiki pejzażu fotograficznego poprowadzi Maciej Stobierski.


 
Maciej Stobierski - fotografik, pasjonat pleneru - twórca własnego – autorskiego - zbioru fotografii elementów pejzażu, przyrody, industrii. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików od 2000 r. Początki swojej działalności fotograficznej sięgają 1977 roku. Współpracuje z wydawnictwami, galeriami oraz agencjami fotograficznymi. Prowadzi zajęcia z fotografii i multimediów w Wyższej Szkole Mechatroniki w Katowicach. Uczestnik wielu wypraw eksploracyjnych oraz wspinaczkowych w rozmaite regiony i góry świata ; Hindukusz , Himalaje, Andy, Amazonia. Autor albumu „ Żaglowiec” wyd KMB Katowice ( wspólny projekt z Akademią Morska w Gdyni oraz z Wyższa Szkołą Mechatroniki w Katowicach). Zdjęcia w albumach zbiorowych : „Mistrzowie Polskiego Krajobrazu” „ Kwartal Wodna – Katowice”. Autor kalendarzy, dużych sesji fotograficznych m.in. dla Bolix, CRH klinkier, Elgor. Technologia cyfrowa i bromosrebrowa.


Regionalny Ośrodek Kultury, Galeria ART FOTO
Adres: ul. Ogińskiego 13a, Częstochowa
Digitalizacja przestrzeni fotografii - Maciej Stobierski
Termin warsztatów: 19 październik 2009 r, godz. 18.00
Strona domowa: Galeria ART FOTO
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież