Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

SubtelnosciWarsztatyGaleria BWA Wrocław oraz przestrzeń Wrocławia zaprasza 22 - 23 sierpnia 2015 na warsztaty z Judith Röder. Warsztaty w ramach wystawy Subtelności, w godzinach 11.00 - 14.00. Zapisy uczestników będą przyjmowane do 20 sierpnia br.

W czasie dwudniowych warsztatów prowadzonych przez Judith Röder uczestnicy przyjrzą się stałej i ciekłej przezroczystości w ich najbliższym otoczeniu oraz zbadają relacje szkła i wody w przestrzeni miejskiej.

Dążeniem warsztatu Ciekłe miasto jest odkrycie i wykorzystanie szkła do celów artystycznych. Uczestnicy będą eksplorować jego specyfikę, zbierać wrażenia i rozwijać swoją wrażliwość na ten surowiec. Następnie postarają się wykształcić język wizualny, który pozwoli przenieść estetykę, poetykę i ukryty przekaz tego pospolitego materiału.

Pierwszego dnia chętni wyruszą eksplorować Wrocław w poszukiwaniu różnych form obecności wody. Przy pomocy różnorodnych rejestratorów spróbują pochwycić wizualne, ruchowe czy audialne walory tego żywiołu. Drugi dzień poświęcony będzie wykonaniu małych rzeźb z przedmiotów znalezionych, takich jak szyby okienne, połamane kawałki szkła, lustra, butelki, słoiki czy innego rodzaju naczynia, w połączeniu z innymi materiałami oraz z zarejestrowanym przez siebie obrazem i dźwiękiem.

Warsztaty są otwarte dla osób w każdym wieku (dzieci wyłącznie pod opieką dorosłych). Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie ze sobą szklanych obiektów oraz urządzeń do nagrywania audio i video (np. telefon komórkowy, kamera, dyktafon). Liczba miejsc jest ograniczona do 10 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do 20 sierpnia 2015 roku.


Warsztaty fotograficzne z Judith Röder
Miejsce: Wrocław
Termin: 22-23 sierpień 2015 r, godz. 11.00-14.00

W górę