Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Miasto: Warszawa
Adres: ul. Jazdów 1

Czytaj więcej...Zapraszamy na trzecie w tym roku warsztaty dla fotografów i pracowników teatrów zajmujących się fotografią organizowane w ramach Konkursu Fotografii Teatralnej. Warsztaty odbędą się 7 listopada 2017 od 10:00 do 13:00. Wstęp wolny.

Czytaj więcej...Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztacie Magdy Hueckel, towarzyszącym II edycji Konkursu Fotografii Teatralnej. Warsztat adresowany jest do osób zainteresowanych fotografią teatralną. Zgłoszenia, zawierające zdjęcia własnego autorstwa, przesyłać można do 15 kwietnia.

Czytaj więcej...Fujifilm zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów fotograficznych w Gliwicach, Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu. Poprowadzą je znani polscy fotografowie Wojtek Wojtczak, Jacek Bonecki oraz Tomasz Lazar. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej...Galeria BWA w Katowicach zaprasza 21 września 2015 roku na cykl warsztatów fotografii otworkowej, czyli jak wykonać swój własny aparat pinhole z puszki po herbacie.

Czytaj więcej...Galeria BWA Wrocław oraz przestrzeń Wrocławia zaprasza 22 - 23 sierpnia 2015 na warsztaty z Judith Röder. Warsztaty w ramach wystawy Subtelności, w godzinach 11.00 - 14.00. Zapisy uczestników będą przyjmowane do 20 sierpnia br.

Czytaj więcej...Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach zaprasza 18 i 19 kwietnia br. na warsztaty fotografii otworkowej, czyli jak wykonać swój własny aparat PINHOLE z puszki po herbacie. Warsztaty poprowadzi Krzysztof Szlapa.

Czytaj więcej...Zapraszamy do Domu Kultury Rakowiec w Warszawie od 15 do 17 lipca na warsztaty fotografii czarno-białej (analogowej).

W górę