Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Cztery żywioły - Konkurs Fotograficzny

Serwis internetowy Polskaniezwykla.pl ogłosił kolejny konkurs fotograficzny którego tematem są różne oblicza żywiołów – zarazem groźne i przyjazne, fascynujące i niepokojące.


 

Żyjemy z nimi w zgodzie albo wydajemy im wojnę, ale nasze życie jest z nimi nierozerwalnie związane.

Dlatego proponujemy spojrzenie na piękne miejsca i atrakcje Polski przez pryzmat związków z czterema żywiołami – wodą, ogniem, ziemią i powietrzem. Temat konkursu można interpretować bardzo różnie, zarówno w sposób dosłowny, jak i bardziej abstrakcyjny. Liczymy na ciekawe pomysły i piękne zdjęcia!

Nagrodą główną jest dwudniowy pobyt dla dwojga w SPA "Dwór Elizy".

Uwaga! Niezależnie od werdyktu Jury, przyznane zostaną nagrody za zdjęcia wyłonione w głosowaniu internautów, które potrwa przez dwa tygodnie po zakończeniu konkursu. Nagrodą w głosowaniu internautów jest ramka cyfrowa Sony.

Uczestnik zgłasza do Konkursu fotografie w postaci pliku w formacie JPG, po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na stronie internetowej Konkursu. Każdy Uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 8 zdjęć. Do każdej fotografii Uczestnik jest zobowiązany  dołączyć następujące informacje - tytuł fotografii, krótki opis obiektu, miejsca lub sytuacji przedstawionej na fotografii. Wykluczone są wszelkiego rodzaju fotomontaże. Dopuszcza się możliwość drobnych zmian polegających na polepszeniu jakości fotografii (np. zmiana kontrastu, nasycenia barw, usunięcie plamek)

Zgłoszenia uczestników do Konkursu będą przyjmowane w okresie 10 października 2009 r. do 30 listopada 2009 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w dniu 17 grudnia 2009 r.

Regulamin i więcej informacji na temat konkursu znajduję się na stronie organizatora.


Cztery żywioły - Konkurs Fotograficzny
Termin konkursu: 10 październik - 30 listopad 2009 r.
Stroan konkursu: Cztery żywioły
W górę