forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Cztery żywioły - konkurs fotograficzny

Miasto - foto-info.pl.

Cztery żywioły - Konkurs Fotograficzny

Serwis internetowy Polskaniezwykla.pl ogłosił kolejny konkurs fotograficzny którego tematem są różne oblicza żywiołów – zarazem groźne i przyjazne, fascynujące i niepokojące.


 

Żyjemy z nimi w zgodzie albo wydajemy im wojnę, ale nasze życie jest z nimi nierozerwalnie związane.

Dlatego proponujemy spojrzenie na piękne miejsca i atrakcje Polski przez pryzmat związków z czterema żywiołami – wodą, ogniem, ziemią i powietrzem. Temat konkursu można interpretować bardzo różnie, zarówno w sposób dosłowny, jak i bardziej abstrakcyjny. Liczymy na ciekawe pomysły i piękne zdjęcia!

Nagrodą główną jest dwudniowy pobyt dla dwojga w SPA "Dwór Elizy".

Uwaga! Niezależnie od werdyktu Jury, przyznane zostaną nagrody za zdjęcia wyłonione w głosowaniu internautów, które potrwa przez dwa tygodnie po zakończeniu konkursu. Nagrodą w głosowaniu internautów jest ramka cyfrowa Sony.

Uczestnik zgłasza do Konkursu fotografie w postaci pliku w formacie JPG, po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na stronie internetowej Konkursu. Każdy Uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 8 zdjęć. Do każdej fotografii Uczestnik jest zobowiązany  dołączyć następujące informacje - tytuł fotografii, krótki opis obiektu, miejsca lub sytuacji przedstawionej na fotografii. Wykluczone są wszelkiego rodzaju fotomontaże. Dopuszcza się możliwość drobnych zmian polegających na polepszeniu jakości fotografii (np. zmiana kontrastu, nasycenia barw, usunięcie plamek)

Zgłoszenia uczestników do Konkursu będą przyjmowane w okresie 10 października 2009 r. do 30 listopada 2009 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w dniu 17 grudnia 2009 r.

Regulamin i więcej informacji na temat konkursu znajduję się na stronie organizatora.


Cztery żywioły - Konkurs Fotograficzny
Termin konkursu: 10 październik - 30 listopad 2009 r.
Stroan konkursu: Cztery żywioły
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież