Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

170 lat fotografii - konkurs fotograficzny

Z okazji 170. rocznicy wynalezienia fotografii zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym. Organizatorami konkursu są serwisy internetowe Plfoto.com, OnePhoto.net oraz Obiektywni.pl.

 
Aby wziąć udział w konkursie, należy się zarejestrować na stronie 170lat.pl i zaakceptować regulamin konkursu. Uczestnicy konkursu mogą zgłosić maksymalnie po dwie fotografie w następujących kategoriach: Natura, Człowiek i Wydarzenie. Fotografie zgłaszane są do konkursu poprzez publikację na stronie 170lat.pl. Zdjęcia będą oceniane przez Jury konkursu, które wybierze po 30 najlepszych prac w poszczególnych kategoriach.

Konkurs będzie trwał od 15 września do 15 listopada 2009 r. i będzie podzielony na następujące etapy:od 15 września do 20 października zgłaszanie zdjęć do galerii konkursowych.od 20 do 31 października - prace Jury mające na celu wyłonienie po 30 najlepszych prac w każdej kategorii.od 1 do 15 listopada - głosowanie uczestników zarejestrowanych w serwisie 170lat.pl na najlepsze zdjęcia w każdej kategorii.16 listopada ogłoszona zostanie lista zwycięzców oraz laureat Grand Prix.
Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury, w skład którego wchodzą: Zbigniew Tomaszczuk, Rafał Milach i Agnieszka Kozak.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: drukarki PIXMA Pro9500 MarkII A3 ufundowanymi przez firmę Canon, a zdobywca Grand Prix zostanie uhonorowany Aparatem Canon EOS 5D MarkII ufundowanym przez Allegro.pl. To jednak nie wszystko - 10 najlepszych prac zostanie zaprezentowanych na wystawach w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, Ośrodku Działań Artystycznych „Firlej” we Wrocławiu oraz w galerii Młodzi w Łodzi. Wystawy będą otwarte aż do marca 2010 roku. Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie w specjalnym serwise internetowym 170lat.pl, który powstał przy współpracy z Allegro.pl i firmą Canon.


W górę