forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

XIX Biennale Fotografii Górskiej 2016

Miasto - Jelenia Góra.

BFGJeleniogórskie Centrum Kultury oraz Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich fotografujących góry, ich piękno i wszelkie przejawy ludzkiej aktywności na terenach górskich do udziału XIX Biennale Fotografii Górskiej. Termin zgłaszania prac upływa 15 czerwca 2016 roku.

Konkurs fotograficzny o tematyce górskiej organizowany w Jeleniej Górze jest biennale mającym najdłuższą w Polsce, bo ponad trzydziestoletnią, tradycję. Konkurs skierowany jest zarówno do artystów fotografików, jak i do amatorów fotografii. Od uczestników konkursu organizatorzy oczekują fotografii wykonanych we wszystkich górach świata.

Wystawa pokonkursowa jest tradycyjnie otwierana we wrześniu. Obok wystawy konkursowej we wrześniu w Jeleniej Górze będzie prezentowana wystawa poplenerowa „Karkonosze 2016” oraz autorskie i zbiorowe wystawy o tematyce górskiej.

Regulamin konkursu XIX Biennale Fotografii Górskiej oraz karta zgłoszenia


XIX Biennale Fotografii Górskiej
Termin zgłaszania prac: 15 czerwiec 2016 r.
Strona www: XIX Biennale Fotografii Górskiej

Podobne artykuły :

» II Konkurs Fotograficzny - Koncert

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach i Teatr Ziemi Rybnickiej zapraszają do udziału w II edycji konkursu fotograficznego którego tematem przewodnim jast "Koncert". Termin nadsyłania prac upływa...

» Grand Press Photo 2016

Już 5 maja 2016 roku podczas gali wręczenia nagród XII edycji Grand Press Photo w Warszawie poznamy laureatów tegorocznego konkursu. O nagrody walczy 66 fotografów.

» BZ WBK Press Foto 2016 - wyniki konkursu

Znamy laureatów 12 edycji konkursu BZ WBK Press Foto 2016. Jury pod przewodnictwem Macieja Jeziorka -  ogłosiło nazwiska zwycięzców konkursu na najlepsze fotografie prasowe.

» Leica Oskar Barnack Award 2016

Jeszcze tylko do 15 kwietnia 2016 roku można zgłaszać prace do międzynarodowego konkursu Leica Oskar Barnack Award 2016. Konkurs skierowany jest wyłącznie do zawodowych fotografów oraz...

» Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny - Głębia Spojrzenia

Masz zmysł obserwacji?  Lubisz fotografować? Jesteś studentem? To konkurs właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w 7. edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież