forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Portret Prawdziwy - konkurs fotograficzny

Miasto - Nowy Tomyśl.

portretZapraszamy do udziału w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego, pod tytułem Portret Prawdziwy adresowanego do wszystkich pasjonatów fotografii portretowej! Prace konkursowe można nadsyłać do 9 września 2015 r.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym wyłonionych zostanie 30 najlepszych fotografii portretowych z których w II etapie Jury wyłoni zwycięzców. Nagrody przewidziane są już w I etapie i ucieszą zarówno początkujących fotografów, jak i tych profesjonalnych. Prace można nadsyłać od 22 czerwca do 9 września 2015 r.

Przedmiotem konkursu są wyłącznie zdjęcia portretowe. Konkurs ma na celu wyłonienie 30 najlepszych portretów na świecie. W konkursie wyznaczona jest jedna wspólna sekcja: (1) Open Color / Monochrome. Maksymalne wymiary zdjęć to 1400 pikseli (w płaszczyźnie poziomej) i 1400 pikseli (w płaszczyźnie pionowej). Zdjęcia o wymiarach większych niż podane będą automatycznie odrzucane przez system. Mniejsze wymiary zdjęć będą akceptowane, jednak zaleca się dostosowanie do warunków konkursu. Maksymalna wielkość pliku w formacie JPG to 2 MB. Uczestnik może wysłać maksymalnie 5 zdjęć.

Nagrody
- I miejsce — 2000 zł
- II miejsce — 1200 zł
- III miejsce — 800 zł

Laureaci wszystkich wyróżnionych prac otrzymają pamiętkowe medale. Wszystkie prace zakwalifikowane do II etapu wezmą udział w wystawie pokonkursowej.

Regulamin konkursu Portret Prawdziwy


Strona www: Portret Prawdziwy - konkurs fotograficzny

Podobne artykuły :

» II Konkurs Fotograficzny - Koncert

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach i Teatr Ziemi Rybnickiej zapraszają do udziału w II edycji konkursu fotograficznego którego tematem przewodnim jast "Koncert". Termin nadsyłania prac upływa...

» Grand Press Photo 2016

Już 5 maja 2016 roku podczas gali wręczenia nagród XII edycji Grand Press Photo w Warszawie poznamy laureatów tegorocznego konkursu. O nagrody walczy 66 fotografów.

» XIX Biennale Fotografii Górskiej 2016

Jeleniogórskie Centrum Kultury oraz Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich fotografujących góry, ich piękno i wszelkie przejawy ludzkiej aktywności na terenach górskich do...

» BZ WBK Press Foto 2016 - wyniki konkursu

Znamy laureatów 12 edycji konkursu BZ WBK Press Foto 2016. Jury pod przewodnictwem Macieja Jeziorka -  ogłosiło nazwiska zwycięzców konkursu na najlepsze fotografie prasowe.

» Leica Oskar Barnack Award 2016

Jeszcze tylko do 15 kwietnia 2016 roku można zgłaszać prace do międzynarodowego konkursu Leica Oskar Barnack Award 2016. Konkurs skierowany jest wyłącznie do zawodowych fotografów oraz...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież