Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

portretZapraszamy do udziału w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego, pod tytułem Portret Prawdziwy adresowanego do wszystkich pasjonatów fotografii portretowej! Prace konkursowe można nadsyłać do 9 września 2015 r.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym wyłonionych zostanie 30 najlepszych fotografii portretowych z których w II etapie Jury wyłoni zwycięzców. Nagrody przewidziane są już w I etapie i ucieszą zarówno początkujących fotografów, jak i tych profesjonalnych. Prace można nadsyłać od 22 czerwca do 9 września 2015 r.

Przedmiotem konkursu są wyłącznie zdjęcia portretowe. Konkurs ma na celu wyłonienie 30 najlepszych portretów na świecie. W konkursie wyznaczona jest jedna wspólna sekcja: (1) Open Color / Monochrome. Maksymalne wymiary zdjęć to 1400 pikseli (w płaszczyźnie poziomej) i 1400 pikseli (w płaszczyźnie pionowej). Zdjęcia o wymiarach większych niż podane będą automatycznie odrzucane przez system. Mniejsze wymiary zdjęć będą akceptowane, jednak zaleca się dostosowanie do warunków konkursu. Maksymalna wielkość pliku w formacie JPG to 2 MB. Uczestnik może wysłać maksymalnie 5 zdjęć.

Nagrody
- I miejsce — 2000 zł
- II miejsce — 1200 zł
- III miejsce — 800 zł

Laureaci wszystkich wyróżnionych prac otrzymają pamiętkowe medale. Wszystkie prace zakwalifikowane do II etapu wezmą udział w wystawie pokonkursowej.

Regulamin konkursu Portret Prawdziwy


Strona www: Portret Prawdziwy - konkurs fotograficzny

W górę