Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Konkurs Fotograficzny na SzlakuZapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie przedstawiające Wasze spotkanie z rzemiosłem. Może to być wizyta u twórcy, wyprawa do muzeum lub izby regionalnej, udział w imprezie rzemieślniczej lub jarmarku, próba uchwycenia piękna wyrobu rzemieślnika czy... inwencja należy do Was!

Czy rzemiosło jest fotogeniczne? Czy twórcy dobrze wypadają na zdjęciach? Znajdźcie odpowiedzi na te pytania, oczywiście za pośrednictwem aparatów!

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie przedstawiające Wasze spotkanie z rzemiosłem. Może to być wizyta u twórcy, wyprawa do muzeum lub izby regionalnej, udział w imprezie rzemieślniczej lub jarmarku, próba uchwycenia piękna wyrobu rzemieślnika czy...

Czekamy również na prace, które nie tylko dokumentują tradycyjne oblicze rzemiosła, ale także pokazują, że wyroby twórców ludowych mogą się mieć dobrze i dziś, przedstawiające, na przykład, spotkania najmłodszych z rzemiosłem czy poddające pomysły na wykorzystanie wyrobów w stylu etno we współczesnym życiu.
Kto może wziąć udział?

Kategoria dziecięco-młodzieżowa – do 15 roku życia
Kategoria open – wszystkie osoby powyżej 15 roku życia

Termin: 1 czerwca – 30 września 2011 r.

O co walczymy?

Kategoria open Nagroda Główna weekend Gościńcu Rabe w Bieszczadach

Dzieci i młodzież:

Do wygrania książki, gry, sprzęt turystyczny, szlakowe niespodzianki

W przypadku osób niepełnoletnich prace powinny być przesyłane przez ich rodziców lub pełnoletnich opiekunów i zawierać dane (imię i nazwisko) zarówno uczestnika jak i opiekuna.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu , ponieważ wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją jego postanowień.

Prace nie spełniające wymogów Regulaminu nie będą brane pod uwagę przy ocenie jury.

 


Konkurs Fotograficzny na Szlaku
Termin nadsyłania prac konkursowych: 30 września 2011 r.

W górę