Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Konkurs fotograficzny Oblicza ŁodziZapraszamy do udziału w XV edycji konkursu fotograficznego Oblicza Łodzi. Prace konkursowe można nadsyłać do 1 kwietnia 2011 roku.

 

Głównym organizatorem Konkursu jest Bałucki Ośrodek Kultury Rondo w Łodzi. Idea Konkursu Fotograficznego Oblicza Łodzi jest bardzo ważna, to poszukiwanie obrazów, które oddają nastrój, klimat i atmosferę miasta.

Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku. Konkurs oprócz prezentowania i promocji twórców zajmujących się nieprofesjonalnie fotografią ma na celu promowanie i prezentowanie twórczości fotograficznej poświęconej miastu Łódź. Oblicza Łodzi na stałe wpisały się do kalendarza imprez kulturalnych miasta i budzą zainteresowanie uczestników jak i mieszkańców miasta. Jednocześnie w ten sposób ma budować poczucie więzi i identyfikacji z miejscem życia lub urodzenia.

Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych. Swoje prace można  składać  w dwóch kategoriach: reportaż i impresja.

Od kilku lat uznawany za najważniejszy łódzki Konkurs Fotograficzny dla osób, które w sposób amatorski zajmują sie fotografią. Fotografie muszą odnosić się do tytułu Konkursu, powinny przedstawiać Oblicza Łodzi.

Regulamin oraz aktualności znajduja się na stronie organizatora.

Otwarcie wystawy pokonkursowej, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie organizatora 17 kwietnia 2011 roku o godz.18.00 w Galerii Promocji Młodych Bałuckiego

 


Konkurs fotograficzny Oblicza Łodzi
Ośrodek Kultury Rondo w Łodzi
Adres: ul. Limanowskiego 166, Łódź
Strona domowa: Oblicza Łodzi

W górę