forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Konkurs fotograficzny Oblicza Łodzi

Miasto - foto-info.pl.

Konkurs fotograficzny Oblicza ŁodziZapraszamy do udziału w XV edycji konkursu fotograficznego Oblicza Łodzi. Prace konkursowe można nadsyłać do 1 kwietnia 2011 roku.

 

Głównym organizatorem Konkursu jest Bałucki Ośrodek Kultury Rondo w Łodzi. Idea Konkursu Fotograficznego Oblicza Łodzi jest bardzo ważna, to poszukiwanie obrazów, które oddają nastrój, klimat i atmosferę miasta.

Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku. Konkurs oprócz prezentowania i promocji twórców zajmujących się nieprofesjonalnie fotografią ma na celu promowanie i prezentowanie twórczości fotograficznej poświęconej miastu Łódź. Oblicza Łodzi na stałe wpisały się do kalendarza imprez kulturalnych miasta i budzą zainteresowanie uczestników jak i mieszkańców miasta. Jednocześnie w ten sposób ma budować poczucie więzi i identyfikacji z miejscem życia lub urodzenia.

Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych. Swoje prace można  składać  w dwóch kategoriach: reportaż i impresja.

Od kilku lat uznawany za najważniejszy łódzki Konkurs Fotograficzny dla osób, które w sposób amatorski zajmują sie fotografią. Fotografie muszą odnosić się do tytułu Konkursu, powinny przedstawiać Oblicza Łodzi.

Regulamin oraz aktualności znajduja się na stronie organizatora.

Otwarcie wystawy pokonkursowej, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie organizatora 17 kwietnia 2011 roku o godz.18.00 w Galerii Promocji Młodych Bałuckiego

 


Konkurs fotograficzny Oblicza Łodzi
Ośrodek Kultury Rondo w Łodzi
Adres: ul. Limanowskiego 166, Łódź
Strona domowa: Oblicza Łodzi

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież