Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Konkurs fotograficzny - PortretKolski Klub Fotograficzny „FAKT” oraz Miejski Dom Kultury w Kole zapraszają do udziału w jubileuszowej X edycji konkursu fotograficznego "Portret". Tematem konkursu jest portret ukazany za pomocą fotografii przy pełnej dowolności interpretacyjnej.

 

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografujących.

Technika prac jest dowolna a każdy uczestnik może przedstawić do Konkursu maksymalnie trzy prace.

Terminy:

- przesyłanie prac w formie cyfrowej (płyty CD/ DVD) w ramach I etapu: 08.04.2011r.
- ocena prac przez  Jury Komplementarne równoznaczna z zakwalifikowaniem do II etapu i do wystawy pokonkursowej: do 20.04.2011r.
- przesyłanie prac w formie odbitek/ wydruków do II etapu i na wystawę pokonkursową wraz z kserokopią opłaty wpisowej: do 29.04.2011r.
- werdykt Jury Konkursu z podzialem nagród: 06.05.2011r.
- uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu, wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej: 20.05.2011 w MDK w Kole, ul. Słowackiego 5, godz. 18.00 ( wraz z wernisażami wystaw towarzyszących Krzysztofa Gierałtowskiego, Katarzyny Karczmarz i Henryka Rogozińskiego).

Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody: I, II, III oraz wyróżnienia. Łączna pula nagród wynosi około 6500 zł ( sześć tysięcy pięćset złotych) plus nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Uwaga! W tym roku dodatkowo zostanie przyznana nagroda Kolskiego Klubu Fotograficznego Fakt.

Kontakt:

Robert Andre, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Wilk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arkadiusz Gołębowski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Szczegóły karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępny na stronie Miejskiego Domu Kultury w Kole.

 


Konkurs fotograficzny - Portret

W górę