Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Konkurs Fotograficzny - Irlandzkie InspiracjeMiejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu wraz z Zespołem Tańca Irlandzkiego Lia Fail oraz Stowarzyszeniem Miłośników Fotografii w Sosnowcu serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. "Irlandzkie Inspiracje. Polska - Irlandia, na styku kultur".

 

Organizowanym w ramach obchodów St. Patrick's Day. Weekend Kultury Irlandzkiej.


Cele konkursu:

- ukazanie za pomocą fotografii elementów łączących Polskę i Irlandię
- zachęcenie do zapoznania się z historią, tradycyjną i kulturą Irlandii
- promowanie twórczości młodych artystów stosujących fotograficzne środki wyrazu

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie zdjęć w wersji papierowej. technika prac jest dowolna. Zdjęcia powinny być wykonywane w formacie nie mniejszym niż 20x30 cm i nie większym niż 30x45 cm. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 4 zdjęcia lub jeden zestaw składający się z 4 zdjęć. Przyjmowane będą prace niepodklejone. Na odwrocie każdej pracy należy czytelnie podać tytuł pracy i godło autora. W przypadku zestawu należy podać plan ekspozycji.

Do nadesłanych prac należy dołączyć wersję elektroniczną pracy w postaci pliku jpg o rozdzielczości 300 dpi, o dłuższym boku 21 cm oraz zaklejoną kopertę, oznaczoną tym samym godłem autora, zawierającą kartę zgłoszenia.

Przekazanie prac na Konkurs, oznacza jednocześnie, że przekazujący oświadcza, iż nie naruszają one praw osób trzecich (w szczególności praw do wizerunku, praw majątkowych i autorskich). Prace niezgodne z regulaminem, nadesłane po terminie lub zniszczone w wyniku niewłaściwego zabezpieczenia przesyłki nie będą oceniane.


Prace należy przesłać na adres:


Miejski Klub im. Jana Kiepury
ul. Będzińska 65
41-200 Sosnowiec

z dopiskiem: Konkurs Fotograficzny Lia Fáil do dnia 25.02.2011.

Ogłoszenie wyników nastąpi w terminie do dnia 10.03.2011 na stronie organizatora. Wręczenie nagród odbędzie się podczas trzeciego dnia St. Patrick's Day. Weekend Kultury Irlandzkiej w miejskim Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu mieszczącym się przy ul. Będzińskiej 65 o godz. 20.00.


Jury przyzna nagrody oraz wyróżnienia:

I miejsce - dyplom, nagroda pieniężna 700 zł
II miejsce - dyplom, nagroda pieniężna 500 zł
III miejsce - dyplom, nagroda pieniężna 300 zł

Wszelkich informacji dotyczących Konkursu udziela Mariusz Hilaszek, tel. kom. 794 678 163, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia na stronie organizatora konkursu.

 


Konkurs Fotograficzny - Irlandzkie Inspiracje

W górę