Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Konkurs fotograficzny WykluczeniStowarzyszenie Na Tak oraz Siemens Sp. z o.o. zapraszają wszystkich fotografujących do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. „Wykluczeni”. Tematyka konkursu dotyczy osób wykluczonych społecznie w szczególności poprzez niepełnosprawność, ale także ubóstwo, bezdomność i in., które znoszą przeciwności losu dzięki pomocy innych ludzi.

 

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich fotografujących bez podziału na kategorie wiekowe. Fotografie należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 16 stycznia 2011 r godz. 23.59.

Każdy autor może zgłosić maksymalnie 3 fotografie w formacie JPG, o wymiarach krótszego boku nie mniejszych niż 2400 pikseli. Do nadesłanych zdjęć należy dołączyć tytuł i/lub krótką historię bohaterów zdjęć oraz notatkę o autorach.

Wyniki konkursu zostaną podane do dnia 24 stycznia 2011 r. na stronach Stowarzyszenia Na Tak oraz podczas otwarcia wystawy pokonkursowej.

Nagrody i wyróżnieni

Nagroda Główna – wybrana przez Jury konkursowe. Wygraną będzie sprzęt fotograficzny o wartości min. 1000 zł.

Nagroda Siemensa - kupon na sprzęt fotograficzny o wartości min. 1000 zł

Nagroda publiczności – za zdjęcie ocenione najwyżej przez publiczność na otwarciu wystawy pokonkursowej - obraz Justyny Matysiak, uznanej artystki Art Brut, związanej ze Stowarzyszeniem Na Tak

Wyróżnienia – udział w wystawach pokonkursowych w Galerii „tak” oraz w siedzibie Siemens Sp. z o.o.

Informacje o konkursie oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej organizatora. 

Informacji o konkursie udziela:

Renata Pudełko – Stowarzyszenie Na Tak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natalia Marciniak – Stowarzyszenie Na Tak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. -

Maciej Kaysiewicz – Siemens Sp. z o.o. – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!!


 

 

W górę