Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Jana GackowskiegoGdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej zaprasza do udziału w V edycji V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Jana Gackowskiego "Morze".

 

Celem Konkursu jest świadome doskonalenie fotograficznej wizualizacji, odnajdywanie skojarzeń i ciekawych zjawisk, wszelkich marzeń, tęsknot, pasji, lęków, mitów i realiów ludzkiego zmagania z żywiołem morza, bowiem morze jest odwiecznym symbolem macierzy, odkrywczości i dynamiki życia. Takie to właśnie inspiracje i obszary wyobraźni powinny być impulsem do fotograficznych obrazów o twórczej, osobistej wizji morza, naszego Bałtyckiego, ale także wszystkich mórz świata, gdzie rzucił nas los i pozwolił na chwilę refleksji i fotograficznej rejestracji.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa dnia 29.10.2010 r.

Patronem  Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Morze" jest jego Twórca, niezapomniany i nieodżałowany, bezkompromisowy i oryginalny twórca-fotograf, zmarły w 2008 roku, pierwszy Prezes GTTF, Jan Gackowski. On to powołał nasz konkurs do istnienia i Jego pamięci dedykowane będą jego kolejne edycje.

Organizatorem konkursu pozostał GTTF, Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej, zaś sponsorami są:  Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A., Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku i   fotograficzny sklep internetowy CYFROWE.PL.

Karta zgłoszenia oraz regulamin znajdują się na stronie organizatora.


V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Jana Gackowskiego
Termin nadsyłania zgłoszeń 29 październik 2010 r.
Strona domowa: Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej

W górę