forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Jana Gackowskiego

Miasto - foto-info.pl.

V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Jana GackowskiegoGdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej zaprasza do udziału w V edycji V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Jana Gackowskiego "Morze".

 

Celem Konkursu jest świadome doskonalenie fotograficznej wizualizacji, odnajdywanie skojarzeń i ciekawych zjawisk, wszelkich marzeń, tęsknot, pasji, lęków, mitów i realiów ludzkiego zmagania z żywiołem morza, bowiem morze jest odwiecznym symbolem macierzy, odkrywczości i dynamiki życia. Takie to właśnie inspiracje i obszary wyobraźni powinny być impulsem do fotograficznych obrazów o twórczej, osobistej wizji morza, naszego Bałtyckiego, ale także wszystkich mórz świata, gdzie rzucił nas los i pozwolił na chwilę refleksji i fotograficznej rejestracji.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa dnia 29.10.2010 r.

Patronem  Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Morze" jest jego Twórca, niezapomniany i nieodżałowany, bezkompromisowy i oryginalny twórca-fotograf, zmarły w 2008 roku, pierwszy Prezes GTTF, Jan Gackowski. On to powołał nasz konkurs do istnienia i Jego pamięci dedykowane będą jego kolejne edycje.

Organizatorem konkursu pozostał GTTF, Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej, zaś sponsorami są:  Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A., Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku i   fotograficzny sklep internetowy CYFROWE.PL.

Karta zgłoszenia oraz regulamin znajdują się na stronie organizatora.


V Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny im. Jana Gackowskiego
Termin nadsyłania zgłoszeń 29 październik 2010 r.
Strona domowa: Gdańskie Towarzystwo Twórczości Fotograficznej

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież