forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Zrozumieć Niepełnosprawność - konkurs foto

Miasto - foto-info.pl.

Zrozumieć Niepełnosprawność - konkurs fotoStowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „Tęcza” w Szczecinie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Zrozumieć Niepełnosprawność".

 

Jest skierowany zarówno do osób niepełnosprawnych, jak i pełnosprawnych. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest ukończenie 16 roku życia oraz miejsce zamieszkania na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Celem głównym konkursu jest edukacja obywatelska w zakresie przełamywania stereotypów postrzegania osób niepełnosprawnych.

Udział w projekcie można potraktować jako dobrą zabawę, formę aktywizacji, terapii dla osób niepełnosprawnych, wyzwanie dla osób pełnosprawnych! Konkurs ma zintegrować społeczeństwo oraz zachęcić do bliższego przyjrzenia się, zastanowienia nad życiem osób niepełnosprawnych, nad wzajemnymi relacjami, kwestią wykluczenia, pokonywania barier.

Uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 zdjęcia. Technika wykonania zdjęcia jest dowolna. Maksymalny rozmiar jednego zdjęcia to 1 MB, dozwolony format zdjęcia to JPG. Zgłoszone na Konkurs fotografie muszą być przesłane wraz z formularzem zgłoszenia.

Prace Konkursowe należy nadsyłać do 13 września 2010 roku.

Dla zwycięzców organizator przewidział atrakcyjne nagrody pieniężne:

I miejsca - 2 500 PLN
II miejsca - 1 000 PLN
III miejsca - 500 PLN

Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane w Galerii Prezydenckiej Urzędu Miasta Szczecina, a z najlepszych dwunastu fotografii zostanie stworzony unikatowy kalendarz na 2011 r.


Zrozumieć Niepełnosprawność - konkurs fotograficzny
Ostateczny termin nadsyłania prac: 13 wrzesień 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież