forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Narodziny i zmierzch życia - konkurs fotograficzny

Miasto - foto-info.pl.

Narodziny i zmierzch życia - konkurs fotograficznyCentrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego - Narodziny i zmierzch życia. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografujących.

 

Celem konkursu jest zachęta do twórczej wypowiedzi za pomocą fotografii. Temat konkursu "Narodziny i zmierzch życia" należy ukazać za pomocą fotografii przy dowolnej interpretacji. Konkurs nie dotyczy zdjęć o charakterze przyrodniczym i krajobrazowym. Zachęcamy do twórczego podejścia do tematu, myślenia poza schematami, unikania oczywistych obrazów.

Technika prac jest dowolna, a do konkursu dopuszcza się wyłącznie odbitki na papierze fotograficznym w formacie minimum 20 x 30 cm. Każdy uczestnik może przedstawić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia.

Zgłoszenie należy przesłać lub dostarczyć osobiście wraz z Kartą zgłoszenia (dostępna na stronie organizatora) do dnia 8 października 2010 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
ul. Okólna 47a
62-510 Konin (woj. wielkopolskie)

 


Narodziny i zmierzch życia - konkurs fotograficzny

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież