forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Człowiek obok mnie - konkurs fotograficzny

Miasto - foto-info.pl.

Człowiek obok mnie – konkurs fotograficznyBiałostocki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w szóstej edycji konkursu fotograficznego pod hasłem "Człowiek obok mnie". Prace można nadsyłać do do 30 września 2010 roku. Autorzy najlepszych otrzymają nagrody, których łączna pula wynosi 10 tys. złotych oraz o nagrody rzeczowe.

 

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy obywatele Unii Europejskiej zajmujący się amatorsko fotografią. Uczestnicy mogą nadsyłać maksymalnie 5 fotografii. Jury oczekuje na zdjęcia, które w wyjątkowy, niekonwencjonalny i twórczy sposób oddawać będą tytuł konkursu. Zwycięzców poznamy 17 października br. podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej.

Wszyscy zainteresowani swoje prace powinni wysłać na adres:
Białostocki Ośrodek Kultury
ul. Legionowa 5, 15-281 Białystok,
z dopiskiem „Człowiek obok mnie”.

Dodatkowe informacje regulamin oraz kartę zgłoszenia znaleźć można na stronie organizatora konkursu Człowiek obok mnie

 


Człowiek obok mnie – konkurs fotograficzny
Termin nadsyłania prac: 30 września 2010 r.

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież