forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

Miasto - foto-info.pl.

XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii StudenckiejRuszył XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to projekt kulturalny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej.

 

W tegorocznej edycji Konkursu macie możliwość zaprezentowania swojej twórczości w trzech kategoriach:

- Spowiedź fotografa,

- Białe na białym,

- Architektura.

Czekamy na wasze interpretacje do 5 marca. Czekają na was takie nagrody jak aparaty firmy Olympus, 2 letnie stypendium na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej, warsztaty fotografii i cyfrowej obróbki obrazu w Akademii fotografii, kursy fotografii cyfrowej AF, kursy Photoshopa AF, zestawy GP Batteries oraz książki wydawnictwa Arkady. Wszystkie prace oceni profesjonalne jury w składzie:

- Andrzej Zygmuntowicz (Prezes Rady Artystycznej Związku Polskich Artystów Fotografików)
- Prot Jarnuszkiewicz (wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej, członek ZPAF)
- Szymon Szcześniak (wykładowca Akademii Fotografii)

Uczestnik Konkursu może zgłosić w każdej kategorii maksymalnie trzy prace, natomiast łączna ilość nie może przekraczać sześciu prac w Konkursie. Wśród nich mogą znajdować się serie dwóch lub trzech zdjęć, jednak całkowita liczba zdjęć zgłoszonych przez Uczestnika nie może przekraczać sześciu.

Prace należy nadsyłać:

- w formie klasycznej (odbitki o określonych rozmiarach oprawione w sztywne passe-partout) należy dostarczyć lub wysłać drogą pocztową do jednej z wyznaczonych siedzib NZS-ów (adresy poszczególnych siedzib znajdują się w zakładce Miasta)
- w formie elektronicznej (w formacie JPG o rozdzielczości min. 1024 x 768 lub wyższej) przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prace można wysyłać lub składać osobiście w siedzibach NZSu w wyżej wymienionych miastach. Szczegółowe adresy podane są w zakładce miasta.

Dodatkowo należy:

- na odwrocie pracy zamieścić następujące informacje w podanej kolejności: kategoria, tytuł zdjęcia (jeśli istnieje), imię, nazwisko oraz uczelnia.
-  w lewym dolnym rogu passe-partout zamieścić wypełniony wydruk paska informacyjnego
- dołączyć do prac wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Konkurs Fotografii Studenckiej to nie wszystko  -  organizatorzy przygotowali również Pstrykaliadę, czyli cykl wystaw i warsztatów które umożliwiają:

- szansę na zaprezentowanie Waszych prac na wystawach w całym kraju (a dokładniej w 12 miastach - Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław) ,
- rozwój Waszych fotograficznych umiejętności! W całej Polsce będą odbywały się warsztaty i wykłady dotyczące fotografii, w których będziecie mogli wziąć udział.

Wszystko to, w elitarnej fotograficznej atmosferze...

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniaznajduje się na stronie organizatora XII Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej .


XII Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież