Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej - konkursW dniach 15 kwietnia – 16 maja 2010 roku w warszawskich galeriach odbywać się będzie kolejna szósta edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej. Już teraz można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny który towarzyszy festiwalowi. Prace konkursowe można zgłaszać do 22 lutego 2010 roku.

 

Tegoroczna edycja Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej 2010 jest projektem międzynarodowym, promującym współczesną fotografię artystyczną, szczególnie popularyzującym dokonania młodych twórców. Tegoroczny festiwal organizowany jest we współpracy z uczelniami artystycznymi i centrami fotografii w Niemczech.

Program składa się z: części konkursowej kierowanej do młodych twórców do 35 r. życia oraz prezentacji młodej fotografii niemieckiej. W ramach programu głównego zaprezentowane zostaną: wystawy wybitnych niemieckich oraz znanych polskich artystów, odbędzie się również cyklu spotkań i wykładów niemieckich i polskich fotografików oraz krytyków fotografii.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 22 lutego 2010 roku wysłać na adres: Galeria Spokojna ASP, ul. Spokojna 15, 01-044 Warszawa, maksymalnie 3 fotografie oraz dokonać wpłaty w wysokości 50 zł.

Oceny zdjęć dokona międzynarodowe jury powołane przez organizatorów, które do 10 marca 2010 roku wytypuje najlepsze prace, które wezmą udział w wystawie WFFA. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają także nagrody i wyróżnienia.

Wernisaż wystawy zainauguruje VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej. Najlepsze prace przez miesiąc prezentowane będą w Galerii Spokojnej ASP w Warszawie.

Konkurs skierowany jest do studentów, absolwentów studium i wyższych szkół artystycznych i fotograficznych.

Szczegółowy regulamin konkursy wraz z kartą zgłoszeniową można znaleźć na stronie organizatora VI Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej .

 


VI Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej 2010

 

 

 

 

W górę