Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Sittcomm.Award - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2010Zapraszamy chętnych do udziału w kolejnej edycji międzynarodowego konkursu Sittcomm Award który dobywa się w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Konkurs skierowany jest do artystów wykorzystujących w swojej pracy medium fotografii.

 

Alternatywą dla profesjonalistów - i to nie tylko z Polski, lecz również z Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Grecji, Kosowa, Litwy, Łotwy, Macedonii, Mołdawii, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji Słowenii, Turcji, Ukrainy i Węgier jest międzynarodowy konkurs sittcomm.award. Warunkiem zgłoszenia danego projektu fotograficznego jest ukończenie go w roku 2008 lub 2009 roku.
 
Prace konkursowe można nadsyłać do 20 lutego 2010 roku.
 
Sitcomm award odbywać się będzie po raz czwarty a laureatem ostatniej edycji był Polak, Filip Berendt - wystawa jego prac objechała ponad dziesięć krajów.

Tym razem - po raz pierwszy - uroczysty finał konkursu sittcomm.award odbędzie się na Miesiącu Fotografii w Krakowie 2010.

Konkurs organizuje Miesiąc Fotografii w Krakowie, Cee Photofund i Photo.Stttcomm.sk, a wspierają go International Visegrad Fund i Ministerstwo Kultury Słowacji.

 


Sittcomm.Award - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2010
Strona domowa: Sittcomm.Award

 

 

W górę