forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Sittcomm.Award - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2010

Miasto - foto-info.pl.

Sittcomm.Award - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2010Zapraszamy chętnych do udziału w kolejnej edycji międzynarodowego konkursu Sittcomm Award który dobywa się w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. Konkurs skierowany jest do artystów wykorzystujących w swojej pracy medium fotografii.

 

Alternatywą dla profesjonalistów - i to nie tylko z Polski, lecz również z Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Grecji, Kosowa, Litwy, Łotwy, Macedonii, Mołdawii, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji Słowenii, Turcji, Ukrainy i Węgier jest międzynarodowy konkurs sittcomm.award. Warunkiem zgłoszenia danego projektu fotograficznego jest ukończenie go w roku 2008 lub 2009 roku.
 
Prace konkursowe można nadsyłać do 20 lutego 2010 roku.
 
Sitcomm award odbywać się będzie po raz czwarty a laureatem ostatniej edycji był Polak, Filip Berendt - wystawa jego prac objechała ponad dziesięć krajów.

Tym razem - po raz pierwszy - uroczysty finał konkursu sittcomm.award odbędzie się na Miesiącu Fotografii w Krakowie 2010.

Konkurs organizuje Miesiąc Fotografii w Krakowie, Cee Photofund i Photo.Stttcomm.sk, a wspierają go International Visegrad Fund i Ministerstwo Kultury Słowacji.

 


Sittcomm.Award - Miesiąc Fotografii w Krakowie 2010
Strona domowa: Sittcomm.Award

 

 

Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież