forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Śląska Fotografia Prasowa 2009

Miasto - foto-info.pl.

Śląska Fotografia Prasowa 2009

Biblioteka Śląska oraz Syndykat Dziennikarzy Republiki Czeskiej w Ostrawie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu "Śląska Fotografia Prasowa".

Konkurs "Śląska Fotografia Prasowa" organizowany jest od siedmiu lat. Jest to najważniejsza tego typu impreza w regionie. Jego zadaniem jest nie tylko wybór i nagrodzenie najlepszych fotografii wykonanych przez profesjonalistów, ale też zasymilowanie środowiska fotoreporterów. Swoją nagrodę specjalną przyznają też czytelnicy Biblioteki Śląskiej.

Prosimy o nadsyłanie prac powstałych w 2009 roku i dotyczących wydarzeń tego roku wraz z wypełnionymi formularzami i oświadczeniami na adres:

Biblioteka Śląska,
Dział Promocji,
Plac Rady Europy 1,
40-021 Katowice
Z dopiskiem: Śląska Fotografia Prasowa 2009

Prace można również dostarczyć osobiście do Działu Promocji Biblioteki Śląskiej.

Nieprzekraczalny termin składania prac upływa 8 lutego 2010 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Gala finałowa wraz z wręczeniem nagród odbędzie się w marcu 2010 r. (szczegółowy termin zostanie podany na stronie - organizatora)

Szczegóły konkursu są zamieszczone w załączonym regulaminie i formularzu oraz na stronie Biblioteki Śląskiej.
 

Śląska Fotografia Prasowa 2009
Termin nadsyłania prac: 8 luty 2010 r.
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież