Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Fotofestiwal 2010

Jeszcze tylko do 20 listopada można zgłaszać swoje zdjęcia, które będą miały szanse wziąć udział w jednym z najważniejszych fotograficznych weekendów przyszłorocznej edycji Fotofestiwalu w Łodzi.

 

Spośród nadesłanych prac jury wybierze od 10 do 12 projektów, które pozwolą nie odkrytym dotychczas talentom zadebiutować w świecie profesjonalnej fotografii.

Grand Prix Fotofestiwal to jedna z najważniejszych części Fotofestiwalu - indywidualne wystawy zaprezentowane w niezwykłych, pofabrycznych przestrzeniach Łódź Art Center. Miesiące od września do grudnia, to czas, kiedy pracujemy nad jedną z najważnieszych części Fotofestiwalu – programem Grand Prix. Coroczne „call for artists“ skierowane jest do fotografów i kuratorów i co roku przynosi setki zgłoszeń – w zeszłym roku rekordową liczbę 600. Formuła tego programu jest otwarta i nie zakłada ograniczeń tematycznych, co pozwala na prezentacje różnorodnych prac i osobowości.

Swoje prace mogą nadsyłaćą wszyscy chętni. Program Grand Prix nie zakłada żadnych ograniczeń dotyczących tematu , techniki wykonania zdjęć lub ich ilości. Zastrzeżeniem organizatorów jest jednak, aby nie przysyłać pojedynczych zdjęć. Program zakłada bowiem prezentowanie całych projektów, skończonych lub będących na ukończeniu.

20 grudnia 2009 roku zostanie ogłoszona lista zakwalifikowanych fotografów do przyszłorocznej edycji festiwalu.

Więcej informacji oraz regulamin zgłaszania zdjęć znaleźć można na stronie festiwalowej .

Strona domowa: Fotofestiwal
W górę