forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Prawa człowieka w obiektywie - konkurs

Miasto - foto-info.pl.

Prawa człowieka w obiektywie - konkurs

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu "Prawa człowieka w obiektywie". Tym razem organizatorzy: Amnesty International i Plfoto.com czekają na zdjęcia odnoszące się do hasła "Żyć godnie to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie". Tytuł jest nawiązaniem do prowadzonej przez Amnesty International kampanii "Żądamy godności", która ma na celu walkę z ubóstwem.


Prawa człowieka to nie tylko prawa polityczne czy obywatelskie, ale także prawa gospodarcze, społeczne i kulturowe.
 
Konkurs pt."Żyć godnie to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie" skierowany jest do wszystkich, którzy zajmują się fotografią, zarówno zawodowo, jak i hobbistycznie.
 
Zdjęcia należy przesyłać w dniach od 15 października do 15 listopada 2009 r za pomocą formularza zgłoszeniowego w serwisie Plfoto.com. Wstępna selekcja nadesłanych zdjęć zostanie przeprowadzona prze jury konkursowe. Wybranych zostanie 60 prac. W dniach od 19 â 25 listopada użytkownicy portalu Plfoto.com będą oddawać swoje głosy na prace finałowe. 12 fotografii z największą ilością głosów zaprezentowane zostaną w kalendarzu Amnesty International na rok 2010. Zwycięzca uhonorowany zostanie nagrodą w postaci aparatu Olympus PEN E-P1 z obiektywem 14 - 42 mm. Dodatkowo przyznane zostaną wyróżnienia w postaci bonów na wydruk fotografii w Empikfoto.pl, 2 o wartości 500 zł oraz 5 o wartości 100 zł.
 
Uroczysta premiera kalendarza odbędzie się podczas Maratonu Pisania Listów, 12-13 grudnia br. Dodatkowo, zwycięskie oraz wyróżnione prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, zostaną zaprezentowane podczas serii wystaw, odbywających się w całej Polsce.


Prawa człowieka w obiektywie - Żyć godnie to znaczy spokojnie, swobodnie, modnie
Termin konkursu: 15 października - 15 listopada 2009
Strona ogganizatora: Amnesty International
Strona organizatora: Plfoto.com
Podobne artykuły :

» Marcin Pawlik - niewidzialne

Galeria ZPAF „Za szafą" we Wrocławiu zaprasza 16 września 2016 roku, o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Marcina Pawlika z cyklu „niewidzialne”. Zapraszamy.

» IX Wystawa kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y

Klub Fabularna w Katowicach zaprasza 7 stycznia 2016 o godz. 19.00 na wernisaż IX Wystawy kolektywu Kopalnia Obrazu: Ekran_y.

» Portret kobiety - wystawa fotografii ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza 11 grudnia 2015 roku o godz. 17.00 do Galerii Fotografii Ratusz w Zamościu na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii pt. „Portret kobiety”.

» Bolesław Dymiński - Fotografia górnicza

Wiejski Dom Kultury w Olzie zaprasza do Galerii "Na Sali" na wystawę Bolesława Dymińskiego pt. "Fotografia górnicza". Wystawa czynna w dniach od 4 grudnia 2015 r. do 7 stycznia 2016 r. Finisaż...

» World Press Photo 2015 w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza 27 listopada 2015 roku o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii w ramach World Press Photo 2015. To już 58. edycja wystawy towarzyszącej...

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież