Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

glebiaMasz zmysł obserwacji?  Lubisz fotografować? Jesteś studentem? To konkurs właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w 7. edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia, organizowanego przez członków Koła Naukowego Studentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Konkurs skierowany skierowany do studentów z całej Polski, którzy fotografią zajmują się amatorsko. Zwycięzcy, oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych, będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursach fotografii, wystawienia pracy na wernisażu oraz jej internetowej publikacji.

Kategorie konkursowe

  • Postacie w migawce
  • Dzieła codzienności
  • Historie prawdziwe

Prace oraz wypełnioną przez uczestnika Kartę Zgłoszeniową (wzór karty dostępny jest na stronie internetowej: www.glebiaspojrzenia.com.pl) prosimy przesyłać drogą elektroniczną do 15 kwietnia 2016 roku, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu można znaleźć na naszej stronie internetowej Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia.


Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny - Głębia Spojrzenia
Termin zgłaszania prac: 15 kwiecień 2016 r.
Strona www: Głębia Spojrzenia

 

W górę